Přejít na obsah

odkladacia schranka


Arts

Doporučené příspěvky

No veru nerobia sa, oni sa tam ani nikde nezmestia, keďže obloženie nad blatníkom je potiahnuté až hore po plato. Viď foto v prílohe.

Zdravím Igore, ty vyklápěcí háčky jsi tam prosím tě měl už z výroby nebo jsi je montoval dodatečně? Já jsem si je u škodovky koupil a teď bych potřeboval poradit jak je namontovat. Co všechno se musí rozebrat abych je tam dostal? Nevíte to někdo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tými háčikmi veru asi neporadím na 100%, mal som funkčný paket už z výroby. Ale podľa priloženého obrázka je to chytené len 1 šróbom... Takže opatrne by som odporučil nožíkom alebo šrobovákom vypáčiť plastovú krytku a pozrieť dnu, skúsiť priložiť háčik a prišróbovať tým správnym šróbom. Kúpil si aj tie?

post-140-1227619382_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím Igore, ty vyklápěcí háčky jsi tam prosím tě měl už z výroby nebo jsi je montoval dodatečně? Já jsem si je u škodovky koupil a teď bych potřeboval poradit jak je namontovat. Co všechno se musí rozebrat abych je tam dostal? Nevíte to někdo?

Podle popisu od Igora se tam nedostaneš, nebo mě prodali jiný hák - je širší než díra. Ještě ho nemám namontovaný. V létě jsem neměl čas a teď se mi moc nechce neb je zima. Snad o Vánocích. Krytku lehce vyndáš šroubovákem - je jen lehce nacvaknutá. Pod ní je šroub který drží plast a asi i hák. Při nějaké jiné akci v servisu jsem chtěl aby mechanik namontoval hák ale nějak se mu nechtělo. Prý je nutná demontáž plastových krytů.

1. boční kryt C sloupku- nad platem

2. pod ním jsou údajně 3 šrouby které drží boční plast.

3. Další šrouby jsou vzadu od 5. dveří vč. světla

4. Další jsou pod opěradlem sedadla.

Nechce se mi to celé bourat tak zkusím vyndat jen některé, odtáhnout plast a když nepraskne tak prostrčím ruku s hákem a zacvaknu ho tam.

Pěkně se to kecá ale uvidíme jaká bude skutečnost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Teelphone: Áno, existujú aj pre Combi. Čísla pre MR2009 sú nasledovné:

5J9 861 345 B - vodiaca lišta vľavo vpredu

5J9 861 345 C - vodiaca lišta vľavo vzadu

5J9 861 346 B - vodiaca lišta vpravo vpredu

5J9 861 346 C - vodiaca lišta vpravo vzadu

5J9 867 145 A - schránka vľavo

5J9 867 146 A - schránka vpravo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Taky se mi zdá, že musíš demontovat celý ten boční plast aby jsi tam hodil ten háček, já jak montoval zesilovač tak jsem na něho zapoměl a musel jsoem to zase rozebrat.

Máte někdo zkušenost s montáží toho vyklápěcího háčku do FII Combi? Zajímalo by mne zda má stejné katalogové číslo jako pro krátkou.

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 roky později...

Zdravím borci, koupil jsem ten půlkruh do kufru a je to velmi praktická věc s ještě lehčí instalací. A také jsem si pořídil síťky na bok a zadní část kufru jen jsem to měl bez návodu. Vim že instalace je velmi jednoduchá ale prostě to jsem nějak nepřišel na to kam mám připojit vrchní díl sítí. 
Dále bych měl dotaz na ty boční přihrátky v kufru jak to tu bylo několikrát zmiňováno. Když víte katalogové číslo, tak si to jako seženete kde..? Nebo se to dá koupit někde na netu..? Děkuji mockrát..!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 11 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...