Přejít na obsah

odkladacia schranka


Arts

Doporučené příspěvky

Tak už je mám všechny.

Ta pružná půlkruhová je 5J7867493 47H jak psal už Igor a stála 48 Kč.

Ten uchýtný hák stál 130 Kč, ty přepážky na boku každá 55 Kč + dva úchyty po 10 Kč, schránka na brýle 380 Kč.

To je fofr. Odslal jsem dřív než jsem napsal dotaz. Asi nemám blbnout v práci.

Hák jsi montoval sám, nebo v servisu? Jaké je číslo dílu schránky na brýle? Dík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj.taky tu ohradku pouzivam. aktualne v ni mam nejcasteji plastovou krabicku s lekarnickou.

Kdyby nekdo vedel kde sehnat neco, co by bylo na lekarnicku (pekneho vzhledu s krizem) do vetsi prihradky na strane ridice, tak ta informace by se hodila. <= nemyslim tim, koupeni nove latkove lekarnicky. To mozna udelam az mi vyprsi za 2 roky tahle lekarnicka, pokud do te doby neco jineho nesezenu. Nebo pritelkyne neusije neco extra na to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V Polsku to samé.

Jinak já si dal lékárničku do té plastové přihrádky vlevo. Na fotce je vidět jak její vrch kouká ven. V přihrádce napravo vozím teplou vestu a chtěl bych i deku. Jeden nikdy neví, kde skončí :).

Editováno: , autor: Ben
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V Polsku to samé.

Jinak já si dal lékárničku do té plastové přihrádky vlevo. Na fotce je vidět jak její vrch kouká ven. V přihrádce napravo vozím teplou vestu a chtěl bych i deku. Jeden nikdy neví, kde skončí :).

No prave, tam kde jimas, ji chci dat taky. A mas ji v tom obalu, ktery jsem videl a chtel bych ho. Jenze kdyz on se prodava i s obsahem.

Ten sitobvy program nevypada spatne, dobra inspirace.

Jinak vestu mam pod v prihradce pod sedadlem spolujezdce a lano namackane v rezerve. Jeste musim vyresit hasicak. Tim, ze mam prihradku pod obema sedadly, tak porad premyslim, kamho mrsknout. Prece jen mam to do polska za roh a moc se mi uz riskovat nechce. Ale dokud me nenapadne rozumne reseni, tak holt budu riskovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To foromen:

Jenže ona je ta fotka tak rozmazaná, že tam ta deka není poznat  lol .

To lumirnavrat:

Tak už to chápu. Ty nemáš vůbec žádné pouzdro a nebo jen tu plastovou krabici. Ta je neskladná. A nepomohl by nějaký látkový pytlík. Něco jako mají děcka do školy na přezůvky... Vím, nemá to nápis a znak lékarničky, ale jako první pomoc by to mohlo stačit a stejně si za dva roky koupíš novou.  :palec2:

Edit:

Mě to stálo 270,-Kč včetně lišt.

Editováno: , autor: Ben
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 2 týdny později...

To fakt? Já sem myslel, že se to tam dá normálně přidělat :feve:

Ještě bych se chtěl zeptat těch kdo mají ty boční přepážky v kufru, jestli se tam vleze láhev s destilkou? Když tam ty přepážky nejsou, tak tam krásně zapadne.

Editováno: , autor: HjM
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě bych se chtěl zeptat těch kdo mají ty boční přepážky v kufru, jestli se tam vleze láhev s destilkou? Když tam ty přepážky nejsou, tak tam krásně zapadne.

Ja tam mam "na stojaka" za jednou prepazkou 3 x 2l PET flase (destilka a napln do ostrekovaca). Tie prepazky su fakt super - konecne mam v kufri poriadok :)

Editováno: , autor: triktrak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...