Podzimní 25.sraz SKODAHOME v novém - 21.10.2017 v tradičním prostředí Triocampu Praha 8 / Více informací zde>>>
wiglegummi

Dodělání otevírání 5tých dveří

13 příspěvků k tomuto tématu

Doufám že mě nezničíte teprve začínám, chtěl bych si dodělat otevírání 5tých dveří na dálku, upozorňuju že nemám origo centrál ani alarm, prosím poraďte jak na to. hlavně by mě zajímalo jestli je třeba dokoupit nějaký motorek nebo něco podobnýho díky

Nezlobte se jestli to tu už někde je ale já to nemůžu najít.

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky
Tu si určite niečo o tom nájdeš: http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=19889

Nabudúce hladaj lebo varovanie už asi nad tebou vysí

Já vím že mě určitě uškrtíš ale já tam ohledně toho jak dodělat to otevírání na dálku kfru stejně nenašel.

Jenom by mě zajímalo jestli musím mít k tomu nějaký motorek nebo jiný mechanizmus toho zámku

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Otázka je jak to myslíš.

jestli dálkovým ovládáním nebo "dálkově" lankem z místa řidiče.

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Čau to jsem ja Michal z Ostravy taky to budu ted někdy dělat centrál na 5 dveře. Jestly máš neoriginál centrál na dálku tak stačí koupit takovou sadu na fabii na 5 dveře je tam motorek, elektrika, mikrospínač, a ŘJ nebo relé stojí to nějakých 600-1000 kč podle toho co vše v té sadě je. Mužeš koupit jenom ten motorek z táhlem který přiděláš na spodní díl zámku kufru.

Na obrázku je originál CZ

post-14794-1211832743_thumb.jpg

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

No dobře dneska jsem si takovou sadu koupil je tam nějaký mikrospínač, motorek, nějaká kabeláž a teď mi vysvětli jak to funguje.

Ja osobně předpokládám že až to bude namontovaný tak jak zmačknu ten mikrospínač tak se ten kufr otevře ale jak je to vyřešený aby se mi tam nedostal někdo jiný, podotýkam že nemám origo centrál

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Prosím o radu mám otevírání 5-tých dveří na klíč a chtěl bych si dodělat na lanko zevnitř vozu co vše k tomu potřebuju díky moc za rady!!! :palec2:

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ty woe co to máš za auto? Pokud vím tak fabka to na klíč nikdy neměla :)

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Wooďáku asi myslel na dálku,, ale ještě jsem se nesetkal s fabkou co nemá lanko, ale je to možné nechci se hádat

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Omlouvám se špatně sem se vyjádřil na dálku ale to lanko vážně nemám takže nemuzu otevírat zevnitř poradí někdo co všechno je jiné co koupit jak domontovat díky moc :palec2:

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Zdravím , mám škoda Fábiu Classic a mám otváranie kufra pri vodičovi - páčka. A chcel by som to prerobiť na elektrické , normálne otváranie kufra. Čo nato treba ? 

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Mne stacilo koupit 3 tlacitkovy ovladac, motorek tam byl uz z vyroby.

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se