Přejít na obsah

Dodělání otevírání 5tých dveří


wiglegummi

Doporučené příspěvky

Doufám že mě nezničíte teprve začínám, chtěl bych si dodělat otevírání 5tých dveří na dálku, upozorňuju že nemám origo centrál ani alarm, prosím poraďte jak na to. hlavně by mě zajímalo jestli je třeba dokoupit nějaký motorek nebo něco podobnýho díky

Nezlobte se jestli to tu už někde je ale já to nemůžu najít.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tu si určite niečo o tom nájdeš: http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=19889

Nabudúce hladaj lebo varovanie už asi nad tebou vysí

Já vím že mě určitě uškrtíš ale já tam ohledně toho jak dodělat to otevírání na dálku kfru stejně nenašel.

Jenom by mě zajímalo jestli musím mít k tomu nějaký motorek nebo jiný mechanizmus toho zámku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau to jsem ja Michal z Ostravy taky to budu ted někdy dělat centrál na 5 dveře. Jestly máš neoriginál centrál na dálku tak stačí koupit takovou sadu na fabii na 5 dveře je tam motorek, elektrika, mikrospínač, a ŘJ nebo relé stojí to nějakých 600-1000 kč podle toho co vše v té sadě je. Mužeš koupit jenom ten motorek z táhlem který přiděláš na spodní díl zámku kufru.

Na obrázku je originál CZ

post-14794-1211832743_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

No dobře dneska jsem si takovou sadu koupil je tam nějaký mikrospínač, motorek, nějaká kabeláž a teď mi vysvětli jak to funguje.

Ja osobně předpokládám že až to bude namontovaný tak jak zmačknu ten mikrospínač tak se ten kufr otevře ale jak je to vyřešený aby se mi tam nedostal někdo jiný, podotýkam že nemám origo centrál

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...
  • o 7 let později...
  • o 2 týdny později...
  • o 4 týdny později...
V 12. 10. 2017 na 19:40, JanT napsal:

Mne stacilo koupit 3 tlacitkovy ovladac, motorek tam byl uz z vyroby.

Ako o myslíš od výroby ? Ja som teraz kúpil ten motorček teda servomotor na otváranie a spínač .. len zapojil by dom to aj sám ? Lebo vyššie sa píše že to viem aj sám len ten návod tam už nie je 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to by mělo jít celkem snadno. Stáhni si Dílenskou příručku, kde najdeš schéma zapojení. Podle toho natahej dráty. Pak tam také najdeš tabulku pro kódování BSG, kterou překóduj na otevírání pátých dveří. Může se jen ovšem stát, že to tvá BSG nebude podporovat, pak ji budeš muset vyměnit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 minutami, Wittmann napsal:

Tak to by mělo jít celkem snadno. Stáhni si Dílenskou příručku, kde najdeš schéma zapojení. Podle toho natahej dráty. Pak tam také najdeš tabulku pro kódování BSG, kterou překóduj na otevírání pátých dveří. Může se jen ovšem stát, že to tvá BSG nebude podporovat, pak ji budeš muset vyměnit.

Vôbec neviem nájst tú príručku ... ale tak .. myslis, že tam bude všetko predpripravené ? asi nie .. či ? 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...