Přejít na obsah

záhadné tlačítko


Veronika Eva

Doporučené příspěvky

není to náhodou od alarmu? Já mám takové malé kulaté tlačítko na Oktě u řadící páky, je to nouzové vypnutí alarmu. Ale může to být i něco jiného. Jinak pokud ti chybí manuál, tak na oficiálních stránkách Škoda je i k dispozici manuál k vozidlu. Samozřejmě zdarma ke stažení. Zde je odkaz: ! návod k obsluze !

Editováno: , autor: blizard
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No neviem ako je to na Fabiach, ja len ci to nemali niektore starsie rocniky Fabie tak ako starsie Octavie. Vedla ovladaca svetiel bolo tlačitko, ale je to vlastne "točitko" :p na regulaciu jasu podsvietenia pristrojov. Zatlacenim sa ten potenciometer iba schova aby nezavadzal. ;)

post-9889-1211886466_thumb.jpg

Takto je to na Octavie, nebude to nieco take aj na tej Fabii?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kolečka na podsvícení přístrojovky a regulaci výšky světel jsou zvlášť, tak ty to být nemohou. Vypadá to přesně jako zaslal foto Thief1, jen je umístěné jinde, firemní auto to totiž asi bylo, zrovna mu zkončil leasing. Takže mi je teď vlastně k ničemu, a já se divila, že nefunguje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kolečka na podsvícení přístrojovky a regulaci výšky světel jsou zvlášť, tak ty to být nemohou. Vypadá to přesně jako zaslal foto Thief1, jen je umístěné jinde, firemní auto to totiž asi bylo, zrovna mu zkončil leasing. Takže mi je teď vlastně k ničemu, a já se divila, že nefunguje.

Tohle jsme meli doma ve firemni Octavii a prepinalo se s tim sluzebni a soukrome uzivani

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No neviem čo nechýpeš, dávajú sa do služobných áut malé počítače ktoré rátajú kilometre prípadne aj spotrebu a možno mávajú aj GPS a na konci mesiaca príde maník s NTB a stiahne dáta. Je to taká kniha jázd len že to nemusíš písať ale keď máš ísť súkromne cca 300km tak to musíš zaplatiť ty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No neviem čo nechýpeš, dávajú sa do služobných áut malé počítače ktoré rátajú kilometre prípadne aj spotrebu a možno mávajú aj GPS a na konci mesiaca príde maník s NTB a stiahne dáta. Je to taká kniha jázd len že to nemusíš písať ale keď máš ísť súkromne cca 300km tak to musíš zaplatiť ty.

Ted už jo ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny, jsem tu nová, včera jsem si pořídila sedanovou Fábii, tak se zatím jen seznamuji a mám problém přijít na co je jedno tlačítko. Je vlevo dole pod volantem, vedle ovládání světel, je takové malé a není tam žádná značka a zatím jsem nepřišla na co je. Děkuji za rady

Nebyl původním majitelem vozidla náhodou Leaseplan?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máme ty samé ve služebácích. Je tam satelitní sledování aut které kontroluje rychlost, časy atd. a tímto se přepíná mezi služební a soukromou jízdou. U soukromé pak platíš nějaké naturální požitky, nebo jak se to přesně jmenuje

Editováno: , autor: Jarekk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 14 let později...

Reaguji na dotaz ze SZ.

Vozidla Leaseplanu mají dle požadavku zákazníka vestavěno satelitní sledování vozidla.  Toto zpravidla černé kolébkové tlačítko s malou kontrolkou sloužílo pro přepínání soukromých a služebních jízd. Dole pod přístrojovkou zpravidla vlevo pod čalouněním  bude někde modul se SIM kartou Samozřejmě SIM nebude aktivní a sledování tedy nefunguje, ale trochu to žere baterku. Bylo by vhodné to odpojit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...