Přejít na obsah

Propadává brzdový pedál


malyhonza

Doporučené příspěvky

nevim čím to je ale jednou to udělá, pak zase týden nic. Prostě se mi propadne brzdovej pedál a zustane viset u podlahy a musím ho nohou vrátit nazpátek. když se proadne tak zustane zabržděný. nic přijemnýho, nevíte co to muže být? ale fakt se to stane jen někdy. nechápu. Poradte prosím!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevim čím to je ale jednou to udělá, pak zase týden nic. Prostě se mi propadne brzdovej pedál a zustane viset u podlahy a musím ho nohou vrátit nazpátek. když se proadne tak zustane zabržděný. nic přijemnýho, nevíte co to muže být? ale fakt se to stane jen někdy. nechápu. Poradte prosím!!!

no typoval by som vadny HBV alebo Ti niekde presakuje z brzdoveho systemu brzdovka von... brzdovku mas na MAX?? skontroluj hlavne zadne bubny ci nemas prdnuty valcek a potom chod pekne po hadici k motoru do HBV... podtlakovu haducu mas OK??

Editováno: , autor: superflo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

všechno vypadá v pořádku. brzdovka nikde neutíka.

membrana v HBV je OK??

na tvojom mieste by som vymenil membranu, a tesnenia jedno velke hrubsie kt. je za posilovacom a pred je tensie a potom je tam este prachovka preotiprachova... a malo by to ist kedze hadicu podtlakovumas OK...

jo este mas ABS??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 roky později...

Mám problém s brzdami,vlastne s brzdovým pedálom. Stáva sa to len občas.Pri jazde dole kopcom,keď stále pribrzdujem, brzdový pedál postupne klesá až musím opäť zošlápnut. Kapalina nikam neuniká a v nádobke je stále rovnaká hladina.Kamarát tvrdil,že by to mohol robiť hlavný brzdový valec. Je to Felda 1,3 r.v.1997 bez ABS. Nemáte niekto s tým skúsenosti?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...