Přejít na obsah

Sensation White


romanxxx

Doporučené příspěvky

ja mam za to ze to je hlavne v praze vsude videt takze uz to musel i zabiak slyset :)

Mimoň trošku asi jo lol

Tak to asi nesleduji ty správný plagáty, fakt jsem o tom nikdy neslyšel.

A taky tenhle styl neposlouchám, takže nevyhledávám. Tiesto znám akorát tak na pizzu lol;) .

Koukám, že chudák abado se vybannoval na jednom tématu :smich:

Editováno: , autor: zabiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady totiž vadí kdekomu kdejaká pí.ovina víš. To aby se starali o normální věci to né, ale kdejaká wolovina je zajímá. Neřeš je, jsou to jelimani admini lol

Editováno: , autor: davon
CITACE POSL. PRIZPEVKU-NEE... Jelimani?? EE
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aha..tak to sem asi nechapal ja vas.. vam vadi jao ze kdyzodpovim nekomu ze tam necham i ten jeho text...? ale vzdyt toho je tad y mraky..

Pokud to bude jeho text, ktery je hned nad tvym novym postem, tak to je dle pravidel nevitane, ale pokud to bude jako to mam ted ja, je to ok, pokud to nebude sloh na pul stranky ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud to bude jeho text, ktery je hned nad tvym novym postem, tak to je dle pravidel nevitane, ale pokud to bude jako to mam ted ja, je to ok, pokud to nebude sloh na pul stranky ;)

A jak mám tušit, jestli v tu samou dobu jako já někdo nepíše a nechce odeslat ke stejnému tématu svůj příspěvek? Pak skočí mezi mne a toho komu jsem odpovídal moje odpověď a bude to jako pěst na oko.

Říkám, jste joudové, diletanti a slabomyslní admini a to mi nevymluvíte. Kdyby tady byli tři admini a od každého klubu, tak to stačí, ale jelikož si více lidí potřebuje trošku posunout svoje ego výše, tak ze sebe dělají polobohy a potom to takto dopadá. Prostě a jednoduše, vím admin je potřeba, ale né tohle. A prosím, výmluvy stylu jako že moc práce málo času a pod. si nechejte. Buď to chceš dělat nebo ne, máš na to čas nebo ne. Takových, kteří do věcí neryjí a jen sem tam něco poupraví či smáznou si vážím.

Ale jen se směji, co Vás tento policejní stát naučil to děláte.

A teď je mi jasný, že se toho chytí jen to jelito, které nepochopilo co tím myslím (asi všici :smich: , kéž aspoň jeden pochopí)

Editováno: , autor: Palo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...