Přejít na obsah

Stredový tunel - spôsob pripevnenia


Igor

Doporučené příspěvky

Určite sa tu nájde šikovný majster, ktorý už vyberal stredový tunel a spravil pri tom foto. Hľadám totiž informáciu, ako je tunel pripevnený v jeho prednej časti, viď obrázok. Mám zlé tušenie, že po bokoch je tam len akási samolepiaca hmota, ktorá samozrejme v týchto horúčavách nedrží :feve:

Vie niekto, ako je to tam uchytené?

post-140-1212445490_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Určite sa tu nájde šikovný majster, ktorý už vyberal stredový tunel a spravil pri tom foto. Hľadám totiž informáciu, ako je tunel pripevnený v jeho prednej časti, viď obrázok. Mám zlé tušenie, že po bokoch je tam len akási samolepiaca hmota, ktorá samozrejme v týchto horúčavách nedrží :feve:

Vie niekto, ako je to tam uchytené?

no tusim tam je suchy-zips .. a ten tiez nejak extra nedrzi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Tak odpovedám si sám sebe :rolleyes: Naozaj tam je na tom prelise z vnútornej strany nalepená obojstranná samolepiaca vrstva cca 2x2cm. Je nalepená na stredovú konzolu, no zrovna v tom mieste je tá konzola vydutá a tak sa ten plast opiera len na pár mm a preto to vždy časom odskočí. Takže riešenie je buď dať tam nejakú poriadnu obojstrannú lepiacu hmotu, alebo použiť samolepiaci suchý zips - to by bolo asi najlepšie riešenie... Máte tip, kde zohnať?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak odpovedám si sám sebe :rolleyes: Naozaj tam je na tom prelise z vnútornej strany nalepená obojstranná samolepiaca vrstva cca 2x2cm. Je nalepená na stredovú konzolu, no zrovna v tom mieste je tá konzola vydutá a tak sa ten plast opiera len na pár mm a preto to vždy časom odskočí. Takže riešenie je buď dať tam nejakú poriadnu obojstrannú lepiacu hmotu, alebo použiť samolepiaci suchý zips - to by bolo asi najlepšie riešenie... Máte tip, kde zohnať?

ja som odpovedal ze tam je suchy zips .. a ten je nalepeny ja na jednej casti aj nadruhej casti samolepiacou vrstovu .. ja to mam na jednej strane odlepene takze to vyzera ze to je len ta samolepiaca paska ..aj som to skusal lepit naspet a potom pritlacit ten suchy zips ale odlepilo sa to a zips ostal na plaste . .mmm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tusim tam je suchy-zips .. a ten tiez nejak extra nedrzi :)

ja som nedavno asistoval pri instalovani alarmu a ten suchy zips sme viackrat museli odlepit, ale zatial drzi. no pri tychto teplotach sa moze to lepidlo cim je uchyteni uvolnit, musim to skontrolovat aj ja.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak som sa na to dnes pozrel lepšie a naozaj je tam ten suchý zips! Bohužiaľ sa ale ten zips odlepil z toho bočného plastu zostal "prizipsovaný" na stred. Stačilo "rozzipsovať", prilepiť novou páskou k plastu a nanovo spojiť. Zatiaľ drží -_-

hihi prima reseni ja na to bral chemopren. :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 měsíců později...

Mám otázku pro ty zkušenější. Je třeba při vymontování středového tunelu ven z vozu vyndavat hlavici řadící páky s manžetou, anebo jde nějak protáhnou otvorem ve středovém tunelu? Ptám se protože rámeček manžety má kruhový tvar, a ještě jak moc ten rámeček drží zacvaknutý na tunelu? Chci do tunelu vyřezat díru na AUX zdířku, a samo nechci nic pokazit. Dík za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ramecek RP, je jen nacvaklej na hrane tunelu. Opatrne ho podeber a "vyloupni" nahoru. Je kulatej, ale kdyz ho opatrne zmacnes, tak ho myslim tunelem protahnes. Ja napojoval trvale plus u zapalovace a tunel sme nevyndaval, jen se se tam proste tak ruzne ze stran, kolem radicky a rucky poprotahoval lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...