Přejít na obsah

TDI skáče při vysokých otáčkách do nouzáku


Janskym

Doporučené příspěvky

Zdravim všechny,

Mám problém kterej se tu už dost řešil, Octa TDI 81kw při vyšších otáčkách skáče do "nouzáku" (vypíná turbo)

Mám tam nové turbo, novou váhu vzduchu, nějakej ten ventil N75, komplet nové vzduchové hadičky ale pořád bez úspěchu!!!

Poradí mi někdo???

Děkuju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ještě by mohl blbnout snímač tlaku v sacím potrubí, ale nevím , snad ti tu poradí nějaký odpborník

jo a taková otazečka, to všechno jsi měnil pravě kvuli tomu že to pada do nouzaku?

Editováno: , autor: OTDi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim všechny,

Mám problém kterej se tu už dost řešil, Octa TDI 81kw při vyšších otáčkách skáče do "nouzáku" (vypíná turbo)

Mám tam nové turbo, novou váhu vzduchu, nějakej ten ventil N75, komplet nové vzduchové hadičky ale pořád bez úspěchu!!!

Poradí mi někdo???

Děkuju

Chip???\Jaka zavada tam je??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ještě by mohl blbnout snímač tlaku v sacím potrubí, ale nevím , snad ti tu poradí nějaký odpborník

jo a taková otazečka, to všechno jsi měnil pravě kvuli tomu že to pada do nouzaku?

všechno ne, turbo jsem dal jen vyčistit ale oni když ho rozebírali tak ho poškodili,

váha vzduchu už taky nešlapala jak by měla tak jsem koupil novou a ty hadičky a ten ventil jsem měnil jen kvůli tomu

Editováno: , autor: Janskym
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to je pech, a dali ti ho na vlastni naklady když ho poškodili? nebo jsi cvakal

Oni to starý dali do kupy ale trvalo to a já jsem nemohl čekat tak jsem sehnal jiný který mělo cca 5000km najeto. To starý už mam taky, opravu zaplatili oni, já platil jen to vyčištění. Teď se mi válí doma tak kdyby jste věděli o někom kdo ho shání...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze regulace...ne prekroceny tlak v sacim potrubi.. No to chce diag. Proc to nechce odregulovat. Zmerit nastaveni turba, podtlaky atd..

Pokaždý to vyhodí špatnou regulaci. nastavení turba, podtlaky a jiný různý věci už mi přeměřovali ale nikdy to neukázalo žádnej velkej rozdíl od optimálních.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...