Přejít na obsah

Octavia III


gigi

Doporučené příspěvky

A muzu se zeptat kam tak spechate na ten mirror-link? Ze strany vyrobcu mobilu je to naprosto nepodporovana vec. Momentalne to umi asi 10 telefonu, z nichz je 80% od Sony, par od Nokie a jeden od HTC. Napriklad u Samsungu vubec nic (ten to v minulosti podporoval a pak pro nezajem a nepouzitelnost podporu zrusil) a Apple ten to nejspis ani nikdy podporovat nebude, pac ma system vlastni. Navic kazdou aplikaci je treba zvlast schvalit, aby to pres to zrcadleni vubec fungovalo, coz pri nepodpore vyrobcu moc realne zatim nevidim. Samozrejme se to muze v budoucnu zmenit, ale momentalne je to naprosto nepouzitelny a temer mrtvy system. Ze ho Skodovka u Fabie bere jako nahradu navigace je pak uz uplne usmevne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já tedy na Samsungu S4 mirror-link mám a dokážu si představit jeho využití například s navigací v mobilu. Bohužel auto už mám objednané, takže mám asi smůlu...

 

Otázka taky je, co to bude dělat na delších cestách s baterkou mobilu, jak se to popere s rozlišením, otočením a velikostí obrazu, jak se navigace zachová ke směru jízdy a síle GPS signálu, když bude telefon "poletovat" někde v přihrádce, místo aby byl pevně v držáku u skla...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To urcite nemas. Galaxy S4 Mirror-link 100% nepodporuje. Funkce zrcadleni displeje neni mirror-link. Mirror-link je prave o tom, ze se tam neresi nejake natoceni displeje a rozliseni. Neni to kopie displeje 1:1 tak jak na to ruskem videu, co se tu v jinem topicu povaluje, coz vubec mirror-link neni.

Editováno: , autor: mike_k
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hosi to jste nepochopili. Opravdovy Mirror-link jde ovladat pres radio, ma to vlastni interface, neni to kopie displeje telefonu. Akorat to dnes v podstate zadny telefon nepodporuje. A kazdou aplikaci, kterou jde na radiu zobrazit musi individualne schvalit to konzorcium mirror-link. Realne je to tudiz zatim zcela nepouzitelne. Nejsou ani zarizeni ani aplikace. Pokud to jednou dotahnout do pouzitelneho stavu, tak to muze byt dobra vec.

 

Sam jsem se docela divil, ze VW povolilo Skodovce prijit s necim jako prvni, ale po prostudovani trochu informaci me to bylo jasne. Ono to totiz v soucasnosti je v podstate nanic. Takze misto aby mela Fabie neco prevratneho a noveho, tak ma zcela nepouzitelny system a nenabizi narozdil od Pola normalni navigaci.

 

Pres radio ovladat nelze to, co se tu rozebira v sekci mirror-link a je ukazano na tom videu z ruska. To totiz mirror-link neni. :)

Editováno: , autor: mike_k
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hosi to jste nepochopili. Opravdovy Mirror-link jde ovladat pres radio, ma to vlastni interface, neni to kopie displeje telefonu. Akorat to dnes v podstate zadny telefon nepodporuje. A kazdou aplikaci, kterou jde na radiu zobrazit musi individualne schvalit to konzorcium mirror-link. Realne je to tudiz zatim zcela nepouzitelne. Nejsou ani zarizeni ani aplikace. Pokud to jednou dotahnout do pouzitelneho stavu, tak to muze byt dobra vec.

Sam jsem se docela divil, ze VW povolilo Skodovce prijit s necim jako prvni, ale po prostudovani trochu informaci me to bylo jasne. Ono to totiz v soucasnosti je v podstate nanic. Takze misto aby mela Fabie neco prevratneho a noveho, tak ma zcela nepouzitelny system a nenabizi narozdil od Pola normalni navigaci.

Pres radio ovladat nelze to, co se tu rozebira v sekci mirror-link a je ukazano na tom videu z ruska. To totiz mirror-link neni. :)

Je lepsi se na tyhle systemy od vyrobcu aut vykaslat a vzit neco lepsiho. Hodne se mi libi nove systemy od Pioneeru. Cena je na polovine napr. Columbuse.

Treba takto:

Editováno: , autor: skodaforum20
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tu sa ale bavime o uplne niecom inom ako o lepsom radiu s dotykovou obrazovkou a navigaciou. tu sa bavime o spustani plnohodnotnom ovladani telefonu (a X aplikacii v nom) cez infotainment. 

slobodne si zvolit aku navigacnu aplikaciu chcem pouzivat. mat pristup k SMS, mailom, kalendaru... nieco co tu malo byt uz roky a teraz konecne bude mirror link... a temou je, aby som sa k nej vratit, ci sa to da nejako dostat do existujucich infotainmentov...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pátral jsem po tom, ale nenašel jsem nic - ono to bez interní podpory v zařízení nepůjde. Mám za to, že se to objeví v O3 FL, ale kdo ví...

Nicméně Seat začal do Leona dávat novou navigaci "High", což je imho obdoba Columbuse a ta nabízí MirrorLink.

 

Každopádně podpora je zatím malá, Sony telefony pouze ve specifikaci 1.0, Samsung Note 4 a Note Edge v 1.1, HTC M8 v 1.1

Editováno: , autor: attim
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

HIDy jsou svinstvo a prasárna, ještě, že to na technickejch kontrolách sbíraj.....

No řekl bych, že to máš drobet popletené, HID je odborné označení pro spíše hovorové "xenony" :-) Osobně mám HID (xenony) na již několikátém autě již z továrny, a dodnes jsem netušil, že bych byl kvůli tomu nějaký prasák :kol-48: 

Asi jsi měl spíše na mysli "přestavbové HID kity do běžných reflektorů"... Tam souhlasím s tím, že to je ta prasárna!

Editováno: , autor: omicron
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...