Přejít na obsah

Octavia III


gigi

Doporučené příspěvky

Hravče, musím říct, že to máš moc hezký :kol-47: Vidím to takhle u někoho, alespoň na fotce poprvé a teď už jsem definitivně rozhodnutej dát si to na svojí bílou taky. Jen jak říká Clint, chtělo by to ještě foto kompletního předku víc z dálky a ještě by mě docela zajímalo, na kolik vyšlo lakování do barvy vozu :)

 

Tak když jsem zas třeba Clint tuhle informaci a foto zprostředkuje, budu rád :kol-28:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak chlapi, Hravec se dává pozdravovat a mám vyřídit následující:

 

Lakování stálo 500Kč ve značkovém servisu (barva fakt sedí), fotku za denního světla sem dodá ;).

 

Sanek81: Tak prej už to v laku je, černá perleť a  jsou to dva kusy plastu

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jelikož vRS mají jiná sedadla, optám se zde pánové jak jste na tom s vyhříváním sedaček u RS?

U OII jsem na první dílek mohl jezdit klidně celý den a lehce hřály. A u eresa na první dílek mám za 20 sekund zadek a koule upečené. Další dílky jsem ani nezkoušel :( Dost otravné. Lze nastavit přes kabel?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Off topic Hravcoviny jsem smazal. Naposled - nikdo z vás nemá dostatek relevantních informací (a to ani i ti, co si myslí, že všechno o tomto vědí - ve skutečnosti nevědí), tak se k tomu nevyjadřujte a už vůbec ne v tomto vlákně! Děkuji.

Když už tedy takto uplatňuješ svá moderátorská práva, proč tedy poctivě nesmažeš i jiné off-topic příspěvky, které se netýkají tohoto vlákna. Některé jsou tak stupidní, že obsahují  třeba jen jedno slovo, či emotikon, a nemahí nic společného s tématem? To není OT ?

Chápu, že jsou to asi Tví kámoši, ale toto není žádný uzavřený klub...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není v silách žádného moderátora číst úplně všechno a tudíž smazat úplně všechno. Je také rozdíl mezi sáhodlouhou OT debatou a jedním příspěvkem. Navíc toto vlákno bylo založeno v roce 2008, kdy jsem na tomto foru ještě ani nepůsobil. Nevím, které příspěvky myslíš, nemám čas hledat kdejaký smajlík a ani nevím od koho. Nehodlám se o tom a tady s nikým dohadovat.

PS: příspěvky mažu každému bez rozdílu - v tomto neznám bratra (a to myslím doslovně), zase píšeš o něčem, o čem nemáš sebemenší povědomí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jelikož vRS mají jiná sedadla, optám se zde pánové jak jste na tom s vyhříváním sedaček u RS?

U OII jsem na první dílek mohl jezdit klidně celý den a lehce hřály. A u eresa na první dílek mám za 20 sekund zadek a koule upečené. Další dílky jsem ani nezkoušel :( Dost otravné. Lze nastavit přes kabel?

vyhrivani jsem pouzil zatim dvakrat, pokazde jen na chvilinku. Kdyz to mas pustene dlouhodobe, kazi to zada :-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Však ti rozumnější si otočí vypínačem v takovém počasí...

Ono, poprve jsem si toho blikani vsimnul v Italii na dovoleny, kdy v pravy poledne pri vjeti do stinu stromu u kempu se rozsvitili asi na 10 vterin svetla (nez jsem projel lesikem) - takhle splaseny to fakt u Superbu nebylo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když už tedy takto uplatňuješ svá moderátorská práva, proč tedy poctivě nesmažeš i jiné off-topic příspěvky, které se netýkají tohoto vlákna. Některé jsou tak stupidní, že obsahují  třeba jen jedno slovo, či emotikon, a nemahí nic společného s tématem? To není OT ?

Chápu, že jsou to asi Tví kámoši, ale toto není žádný uzavřený klub...

Souhlas s tvým příspěvkem!!! Někteří snad ani neumí srozumitelně odepsat tak klelepou na smajlíky jako děti!!! Jinak souhlas stím, že toto sem nepatří!!!

Editováno: , autor: kačer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jelikož vRS mají jiná sedadla, optám se zde pánové jak jste na tom s vyhříváním sedaček u RS?

U OII jsem na první dílek mohl jezdit klidně celý den a lehce hřály. A u eresa na první dílek mám za 20 sekund zadek a koule upečené. Další dílky jsem ani nezkoušel :( Dost otravné. Lze nastavit přes kabel?

Schvalne som to dnes skúsil. Na 1 dielik som to pustil a do 10 sekund prdel zohrialo, za ďalších 10 to už bolo neprijemne horúce....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A v jakých kalhotech jezdíte? Já většinu času jezdím v autě v látkových kalhotech od obleku, takže tenká látka, ...to pak souhlasím s PistouTT... dávám na I.stupeň a po chvíli vypínám...

 

Pokud ale pojedete např. v ryflích a ještě máte "prdel z azbestu", tak to pak bude jiná... :kol-28:

 

Je to tak u všech novějších aut (např. u Audi)...ale jak píše Clint, raději dřív vypnout, než čekat.... úpřímě neznám nikoho, kdo by to dával na III.stupeň...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...