Přejít na obsah

Octavia III


gigi

Doporučené příspěvky

Já měl také tři a mám taky třetí generaci nyní...no a celkem jsem spokojenej. Ono to není nikde lepší, spíš naopak. I když ta dvojka mě vypekla kurefsky motorem 1,8TSI se spotřebou oleje....to bylo šlápnutí do hov..a, kdybych to tušil, pár měsíců jsem ještě počkal. Ale to nevěděl ani výrobce. No ale všem musí bejt jasné, že když jsem i přes to znovu koupil oktávku, že jsem buď do toho auta uplnej magor, nebo je mám prostě rád ;)  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
  • o 5 měsíců později...
  • o 5 měsíců později...

Caute, mozno tu budem trochu OT, ale nechcem zakladat novu temu. Mam elektricke veko kufra na combi a vsimol som si, ze obcas pri zatvarani zapipa, ale zavrie sa dobre. Co to prosim vas znamena? Vdaka!

 

EDIT: Precital som si navod...pise sa tam, ze ak sa kufor samocinne zavrie, napr tiazou snehu, vtedy to zapipa. Ja osm ale tento pripad nikdy nezazil, teda nikdy sa mi kufor nezatvaral pod tiazou niecoho

Editováno: , autor: misor1994
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Pro zajimavost. Byl jsem vyvezt papir do sberny. V OTP napsana jako provozni hmotnost 1394kg (s normovanym 75kg euroridicem), natankovano v obou nadrzich do plna. Bez ridice zvazeno 1380kg.

 

Auto je Ambition Plus CNG, doplnene o multifunkcni volant a bluetooth k radiu Swing.

Editováno: , autor: bojler
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar, trefil jsem asi nekde najekeho ptacka, a mam prasklou mrizku chladice po znakem skoda. Myslel jsem pohoda jen mrizka za par kacek, ale vsude v servisu mi tvrdi, ze mrizka je soucasti celeho narazniku, a ze vymena s celym naraznikem coz mi tedy prijde jako dooost velka uchylarna, cely naraznik do laku atp kvuli blbe mrizce.

 

Nevite jak to resit levneji ?? lze nekde koupit samostatnou mrizku a zda je mozna vymena jen te mrizky ??  neb nekdo kdo by vymenil jen tu mrizku ??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já ji nakonec neměnil, ale máš možnost ji pořád koupit. Je to nejlevnější řešení, mám z několika servisů potvrzeno, že samostatná maska v Evropě neexistuje, Škodovka to zde dodává výhradně s nárazníkem. Pokud ano (viz. odkaz výše), bývá to druhovýroba.

Pokud bys měl zájem, napiš SZ, můžeš spojit příjemné s užitečným - vyměnit jen masku a to rovnou za pěknější, kterou tady nikdo nemá :kol-47:

Editováno: , autor: _Denis_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

47 minutes ago, bicista said:

Zdar, trefil jsem asi nekde najekeho ptacka, a mam prasklou mrizku chladice po znakem skoda. Myslel jsem pohoda jen mrizka za par kacek, ale vsude v servisu mi tvrdi, ze mrizka je soucasti celeho narazniku, a ze vymena s celym naraznikem coz mi tedy prijde jako dooost velka uchylarna, cely naraznik do laku atp kvuli blbe mrizce.

 

Nevite jak to resit levneji ?? lze nekde koupit samostatnou mrizku a zda je mozna vymena jen te mrizky ??  neb nekdo kdo by vymenil jen tu mrizku ??

Jdi cestou vrakoviště nebo sbazar, apod... , kde se dá sehnat celý nárazník včetně mřížky, kterou potřebuješ už od 900,- V této ceně je nárazník většinou poškozený, ale tobě jde stejně jen o mřížku. Za dvojku pak seženeš kolikrát nárazník v barvě, který je v zachovalém stavu. Pořád na tom budeš levnějí než jít do nové masky, nárazníku, lakování, apod...

Editováno: , autor: Devil...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja to samozrejme musim resit nejak legalne papirove abych to mohl prinejmensim vyuctovat, auto je firemni, pojistka je se spoluucasti 5tis.  coz je na mrizku moc. Ale musim se vedeni zodpovidat, a ty samo taky trefi pri zjisteni ze kvuli blbe mrizce se musi vymenit cely naraznik - proste podle me je to neekonomicka zhyralost. Takze to vypada ze budu jezdi s dvemi vylamanymi zebry do doby kdy ten predek vcetne narazniku nejak netrefim aby se to trochu vic vyplatilo. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 11 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...