Přejít na obsah

Octavia III


gigi

Doporučené příspěvky

jenže za ty prachy máš skoro i funglovku pawouku....., kdo by čekal na nějakou vorasovanou předváděčku že. Ony ty předváděcí vozy nějaká cenová hitovka nejsou, vycházejí z ceníkových cen a hodí ti na ní slevu, kterou často uhádáš i při koupi nového. Takže žádná hitparáda.

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

18" Turbine by bylo vhodné nabízet pro L&K i v čistě stříbrném provedení. Ne každému se v současnosti nabízená varianta musí líbit. Zrovna u vrcholného modelu octavie by měla být na výběr věší paleta litých kol. Klidně by stačilo přidat 18" Golus, Alaris nebo Turini ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pawouku mrkni na to v reálu vypadá to lépe, na fotce souhlasim.

Predvadecky a roční vozy si lidi oblíbili a cena je prepalena u hodně aut

Kdepak, hnědá je vždy hnědá a tu bych nepřekous. Ještě ten odstín metalízy by tak nějak ušel, ale do interiéru mi nesmí. Stejně tak, jako různé imitace dřevěného dekoru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ono to se Skodovkou a dilama uz taky neni co byvalo. Naprosto pravidelne se mi stava, ze nejake uplne bezne dily vubec nemaji a dostupnost je neznama. Asi nejkomictejsi prihodu jsem zazil jeste s Fabii, kde mi autorizovany servis poradil, at si jdu stabilizator predni napravy koupit do Auto Kelly, ze original opravdu netusi, kdy bude skladem. A to stabilizator predni napravy na Fabii bylo v podstate spotrebni zbozi, ktere se menilo stejne casto, jak v jinem aute olej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ono to se Skodovkou a dilama uz taky neni co byvalo. Naprosto pravidelne se mi stava, ze nejake uplne bezne dily vubec nemaji a dostupnost je neznama. Asi nejkomictejsi prihodu jsem zazil jeste s Fabii, kde mi autorizovany servis poradil, at si jdu stabilizator predni napravy koupit do Auto Kelly, ze original opravdu netusi, kdy bude skladem. A to stabilizator predni napravy na Fabii bylo v podstate spotrebni zbozi, ktere se menilo stejne casto, jak v jinem aute olej.

 

Kdy to bylo, s tou Fabií, odhaduju tak někdy kolem roku 2004. V té době totiž měla ŠA velké problém s kvalitou stabilizačních tyči, tzv."kostí" u přední nápravy pro FI. A vyřešilo se to, až tak druhou výměnou dodavatele. Proto byl tenkrát problém s dostupností náhradních dílů.

 

Ale tohle pramálo souvisí s dostupností dílů na OIII a už vůbec to neříká nic o stavu ND v současné době. Píšeš, že se ti to teď stává pravidelně, že nejsou u ŠA díly. Mě se to snad nestalo nikdy a to u žádné škodovky co jsem kdy měl, že by se čekalo s opravou kvůli nedostupnosti ND. Myslím pochopitelně v autorizovaném servise a v rámci ČR. Ale možná jsem měl jen štěstí :kol-78:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdy to bylo, s tou Fabií, odhaduju tak někdy kolem roku 2004. V té době totiž měla ŠA velké problém s kvalitou stabilizačních tyči, tzv."kostí" u přední nápravy pro FI. A vyřešilo se to, až tak druhou výměnou dodavatele. Proto byl tenkrát problém s dostupností náhradních dílů.

 

Ale tohle pramálo souvisí s dostupností dílů na OIII a už vůbec to neříká nic o stavu ND v současné době. Píšeš, že se ti to teď stává pravidelně, že nejsou u ŠA díly. Mě se to snad nestalo nikdy a to u žádné škodovky co jsem kdy měl, že by se čekalo s opravou kvůli nedostupnosti ND. Myslím pochopitelně v autorizovaném servise a v rámci ČR. Ale možná jsem měl jen štěstí :kol-78:

 

Bylo to predloni prosim. Naopak v te davne minulosti to byvalo vyrazne lepsi. Tehdy opravdu platilo, ze cokoliv bylo do druheho dne. A stejny problem jsem zazil na dalsich autech, i kolega na O3. Ostatne soustavne se tu resi, ze nejake O3 nejdou objednat, bo nejsou dily. Myslis, ze nahradni snad jsou, kdyz nejsou ani na nove auto?

Jinak, kdyz chces neco o stavu ND v soucasne dobe, tak prave ted uz cekam treti tyden na ramecek kolem navigace v O2.

Dnes uz to proste neni takova pohadka a naopak mraky zahranicnich vyrobcu maji sklad v CR nebo nekde pobliz a umi dodat ty dily do druheho dne take.

Editováno: , autor: mike_k
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...