Přejít na obsah

Octavia III


gigi

Doporučené příspěvky

Jo, na pojistku. Cinkla mi hláška na MD a vítr začal hučet v kabině, zřejmě dekomprese :D   Ještě, že jsem byl připoutanej.

 

Samozřejmě, volal jsem následně do autorizáku, kde měli přijít na cvakání v B sloupku a oni se mi hrabali v zadních dveřích, aniž by mi něco řekli. Dveře najednou nešly zavřít, při lehkém dovření se odrazily a zůstávaly na pojistce.

 

Tak jsem jel dnes ráno do svého autorizáku v Rakovníku a tam opět velmi ochotný servisák,  za půl minuty po problému. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak treba 1.4/103Kw  zmizi a bude nahrazen 1.4/110kw s vypinanim valcu.  Jenze tenhle moturek je drazsi, treba u VW o 35tis. coz mi dela caru pres rozpocet, Potrebuji znat co nejdrive ceny, abych vedel zda mam premluvit sefa ze mi ma objednat O3 hned nebo klidne pockame na Novy MY2016 mam totiz financni limit a tim bych v pripade zdrazeni musel ubrat na vybave. Nikdo ale nevi zda 103kw zmizi nebo bude taky zachovan, v salonu si mysli ze bude, jelikoz ten motor je relativne novy. I kdyby to tak bylo tak chci DSG a to zas nevim zda treba skoda navymysli ze DSG pujde jen s tim silnejsim.

 

Jinak ostani zmeny :
Od konce května bude emisní normu EU 6 splňovat i celá paleta motorů modelu ŠKODA Octavia. Spektrum benzinových motorů EU 6 u modelu Octavia sahá od agregátu 1,2 TSI/63 kW (86 k) až po motor 2,0 TSI o výkonu 169 kW (230 k) v novém sportovním modelu ŠKODA Octavia RS 230. Výkonnější verze čtyřválce 1,2 TSI má o 4 kW (5 k) vyšší výkon než dosud (81 kW místo 77 kW), u motoru 1,4 TSI stoupá maximální výkon ze 103 kW na 110 kW. Nabídka naftových motorů pro země Evropské unie bude zahrnovat motory 1,6 TDI o výkonu 66 a 81 kW (90 a 110 k) a motor 2,0 TDI s výkonem 110 a 135 kW (150 a 184 k).

Editováno: , autor: bicista
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak asi blbe to nebude, kdyz clovek pojede kontinualne, netreba vykonu, je to lepsi nez vykon skrtit a nechat valce pracovat, zapina se to a vypina v milisekundach. Je to delany solenoid ventilama ktery posunou cast vackovy hridele mimo ventili. Spis je otazka aby to nejak nebylo casem  poruchovy, neblblo atp. Kazda takova ficura vyvolava potencionalni problemy. Takze mne jako nevadi ze se neco vypne kdyz to motor nepotrebuje, Spis se bojim problemum a financni narocnosti pripadnych oprav. Ten Brusel je  zkaza automobilismu za honbou vysich cisel EuroX.

 

Video o pricipu zde:

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebude docházet k teplotním výkyvům?

I kolem nepoužívaných válců proudí teplá voda a studený vzduch pro ochlazování pístu to nenasává. V podstatě je to jako když sundáš nohu z pedálu plynu. Souhlas s Pawem o spolehlivost. Za mne obavy o ty "čudlíky" přesouvající tu část vačky. Odlomí se a je vymalováno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Tak koukám jako blázen ale 1.4TSI se co se týká jízdních výkonů se povedla!!! Otec ji má taky zatím jsem neměl možnost ji takto provětrat. Při sprintu na 400m RS TDI a 1.4 TSI plně srovnatelné (samo bez chipu) :kol-47:

Editováno: , autor: kačer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...