Přejít na obsah

Octavia III


gigi

Doporučené příspěvky

Hmm blby tak mi 1.4 zdrazily o 13tis :(   a nevidim nikde moznost Mirror link.  Jedine pozitivum ze uplne zmizel 4 rameny volant, tedy vypada to tak

A vypada to ze ten motor nema ACT (vypinani valcu) pokud to tam nezapomeli oznacit (u superbu to oznaceni je).   Coz by bylo pro mne dobre, nemam zajem o tuhle vychytavku.
Pak ale nevim co tenhle motor zdrazilo, asi jen tech par kW navic a Start Stop system.

Editováno: , autor: bicista
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevite nekdo proc zase neni mozne objednat kozenku na zadni strane sedadel s kombinaci se sklopnym sedadlem spolujezdce ? Prodejce tvrdi ze novy MY2016 to v jeho systemu neumoznuje. Netusi, ale zda to neni jen systemova chyba zpusobena prechodem na MY2016. Nemate nekdo relevantni info ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem objednal ještě 103 kW verzi 1,4tsi ve výbavě ambition, ale ještě přemýšlím jestli nedat vyhřívané čelní sklo. Akorát by mě zajímalo proč v koniguratoru jde vyhř. sklo jedine ve spojeni s Light asistentem nebo s Climatronikem (mám). Je tam nějaká souvislost? Prodejce mi tvrdil, že pokud chci climatronic, tak musím dát i vyhř. sklo, ale nakonec šel Clim. objednat i bez vyhř. skla

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Tak drobny postreh z MR 2016 koooonecne jsou hlavove operky pouzitelny.  O proti predchazejicimu model roku, jsou vice predsunuty dopredu, takze si konecne clovek muze do nich oprit hlavu, bez toho aby si vylomil krk :))

Hned si toho vsimnul i kolega co jsem mu pujcil sjet. Hned si prej obedna tuhle verzi operek :)  

Vice postrehu v mem vlakne : http://forum.skodahome.cz/topic/132204-bicista-candy-octavia-combi-14tsi110-kw-style-7°dsg/?p=2062460

Editováno: , autor: bicista
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevite jakou proustnost v % ma sunset zatmaveni zadnich skel u skody ?

Dnes jsem videl origo u focusu a tomu se da sunset alespon rikat. To u skody je to slabej odvar. Proste skoro nic. Vadi mi jak je dozadu na sedacky z venku moc videt. Lituji ze jsem si ho dal. Sem to mel radsi poresit 20% folii. Chtel bych to asi doclonit folii tak mne zajima jakou ma skoda u sunsetu propustnost abych tak vedel jakou folii to dotahnou na 20% coz povazuji za rozumny ideal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... sunset se mi nelíbí navíc tuším zhoršuje signál v autě..

To si pleteš asi se SunSafe skly, které ale Škoda už nedává, byly velmi drahá a VW to zarazil. Ty jsou 3vrstvá, laminovaná a pokovená. Úžasná (mám je ve svém LKčku), a s tím signálem? Stačí mít originál autotelefon nebo HF, a žádný problém neexistuje. Ale mám vyzkoušeno, že i normální mobil funguje. Hodně to ale omezuje walkie-talkie...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno já to vyřešil foliemi viz mé vlákno, mám tam teď 20% propustnost, samotný sunset se mi nelíbí navíc tuším zhoršuje signál v autě. Jinač cena folii 2300kč sunset tuším 5000kč.

Nevýhoda toho ale je, že pokud máš samostmívací venkovní zrcátka, tak ti přestanou fungovat, jelikož se řídí podle vnitřního zrcátka a to po stmaveni přestane reagovat :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...