Přejít na obsah

Octavia III


gigi

Doporučené příspěvky

  • o 5 měsíců později...

Ne, fotky tu žádné nejsou, OIII bude tak za 3-4 roky, ale co si myslíte vy? Zůstanou jen 2 karosářské verze (Combi/Liftback) nebo se objeví i Hatch či TwinDoor? Face OII naznačil, že Octa nemusí mít jen obdélníkové světlomety a Kaban je známý svými kulatými tvary. Popřípadě motory - jaké si představujete aby tam byly? A kdo umí malovat, tak můžete udělat svůj návrh. Ring volný. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No vzhledem k celosvětové stagnaci automobilového průmyslu asi automobilky nebudou už moc investovat do nových modelů, ale budou zlepšovat ty stávající, což by asi vlastně byl i případ O III....nečekejme dle mého žádné zázraky....bude to asi slátanina O II a S II

Editováno: , autor: Marek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

uvidíme uvidíme, ale hospodářská krize, která nastává, nebude na pár týdnů nebo měsíců, takže i tohle bude hrát roli v návrhu O3. musíme si uvědomit, že pokud má být nová Octa za 3-4 roky, tak se už začíná možná na ní pracovat a byla by blbost si myslet, že by se finanční krize do vývoje nedostavila.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

A kdo byl vlastně zodpovědný za design aut Fabia II, Roomster, Superb,...? Myslím teda před Kabanem? Mám z toho pocit, že to snad byl nastrčený člověk, aby zbrzdil prodeje Škody, která se pomalu prodávala líp než Seaty atd. No uvidíme jak se Kaban předvede. Já v něho doufám, ale taky mi nic jiného nezbývá že? :) . Taky se mi zdá že on na FL OCT dělal jen nejaké dílčí úpravy, ale přišel k tomu až to bylo skoro upečeno. Yeti koneckonců taky nebude jeho plné dílo, tak nevim. Snad se pochlapí. Musím si ale počkat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...