Přejít na obsah

čistenie žľabu pod stiračmi


mode

Doporučené příspěvky

vem si vapku sundej ten kryt,když budeš šikovnej tak ani nebudeš potřebovat ty kolíčky,a pořádně to oper vapkou.......jinak jsi nemusel ani zakládat nové téma...sice jde o zadní žlábek,ale mohlo se to rozšířit....http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=12791&hl=žlábek+pod+stěračema

Editováno: , autor: mira
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím poradiť postup na najjednoduchšie vyčistenie žľabu pod plastovým krytom stieračov. (je treba nové plastové úchyty?) od listia a saajrajtu - treba to vôbec (ja tam mám dosť bordelu zo stromov)...

vopred dík

Postup je nasledovny: Odmontovat stierace - dobre si je urobit znacku, aby pri spatnej montazy boli namontovane tak isto. Odrezat tie plastove uchyty a uz len vycistit. Tie plastove uchyty v servise kam chodim ja stoja 5 SK/ks

Ivo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Delal jsem to zrovna vcera pri tahani kabelaze pro mlhovky... Sundas sterace / uriznes plastove spunty a cistis... Odstranil jsem i kryt pred ventilatorem a tam to taky vycistil... Pri te prilezitosti jsem promaznul i klouby a spoje mechanizmu steracu... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asi 2-3 tyzdne dozadu u nas na Slovensku lialo ako z krhly - siel som mojou oktavkou do prudkej zakruty troska ostrejsie a co sa stalo...

vylialo sa mi dovnutra na mieste spolujazdca asi liter vody!

myslel som, ze mi praskla hadica - auto som kupil od kolegu asi pred pol rokom...

Odstavil som pri krajici - otvoril kapotu a pozeram - chladiaca kvapalina v nadrzke nechyba.

Co som si ale vsimol bolo, ze pod stieracmi sa drzlo dost velke mnozstvo vody - teraz som uz vedel, ze dazdovej.

Nejako som dosiel domov (tapacir a podlaha na mieste spolujazdca totalne nasiaknute vodou...

Doma som pozeral, ako vytiahnem tu vodu spopod stieracov - skusal som striekackou, ale nemaml som sancu vycerpat tolko vody!

Tak som zbehol domov a pohladal nejaky drot - tym som preskumal dno a nakoniec nasiel zboku otvor - po presturani voda zacala odtekat cez predny blatnik.

Ked voda odtiekla - videl som naspodu tolko sajrajtu - usadeniny, listy, ihlicie...

Prepucoval som to a nahrubo vycistil - odvtedy - tuk,tuk - pokoj.

Peter

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Nemel by nekdo navod (nebo fotku tech plastovych cudliku co drzi plastovy kryt) jak sundat ty "jednorazove plastove cudliky" bez poskozeni tak aby se daly znovu pouzit?

Nejedna se mi o penize, ale nechce se mi kvuli takove blbosti do obchodu. Mimochodem kde se daji ty cudliky sehnat?

Diky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...