Přejít na obsah

šíbr "na heslo"


petrucio

Doporučené příspěvky

u O1 se mi stává, že po zapnutí klíčku a nastartování nejde ovládání střešního okna, až po nějaké chvíli (do 2 min) se to vše zpamatuje, a začne norm. reagovat na tlačítka .Po nějaké době jízdy nereaguje na zavření. Po vypnutí motoru např. u pumpy zůstane otevřený, ale po nastartování se sám od sebe uzavře , pak opět chvíli nereaguje na otevření. Setkal se s tím někdo, kde začít hledat? Poraďte.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já když ho chci zavřít a otočím kolečko z polohy max. otevřeno do zavřeno tak se zavře na třičtvrtě a pak se zas otevře naplno. Když ho zavírám po jednotlivých dílcích od přibližně toho třičtrvrtě tak se zavře normálně. Jinak radši bych celý šíbr neměl,páč je mi stejně k ničemu ke climatronicu a akorát snižuje výšku stropu a čekám kdy v něm začne něco rachtat nebo nedej pánbůh zatékat. Za celou dobu sem ho otevřel snad dvakrát a je na zkoušku jak to má fungovat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já když ho chci zavřít a otočím kolečko z polohy max. otevřeno do zavřeno tak se zavře na třičtvrtě a pak se zas otevře naplno. Když ho zavírám po jednotlivých dílcích od přibližně toho třičtrvrtě tak se zavře normálně. Jinak radši bych celý šíbr neměl,páč je mi stejně k ničemu ke climatronicu a akorát snižuje výšku stropu a čekám kdy v něm začne něco rachtat nebo nedej pánbůh zatékat. Za celou dobu sem ho otevřel snad dvakrát a je na zkoušku jak to má fungovat :)

Mne to robí tiež, ale to asi preto, lebo pri zatvaraní ked narazi na nejakú prekážku, alebo mu to ide jednoducho tažšie, tak sa vráti. Vtedy treba ovládacie koliesko dať do polohy zatvoriť a zatlačiť do vnútra a držať, kým sa nezavrie. Ináč je to aj v príručke ku Octavii. lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...