Přejít na obsah

RNS510/Columbus


Doporučené příspěvky

- Columbus

- Převodník ze škodovky CAN1.6-CAN2.0

- Konektor na převodník

- Mezispojka mezi radio aby jsi nemuse zasahovat do kabeláže

A pak uz jen nekoho kdo ti to zapoji

diky columba uz mam doma

ale jeste me zajimaj ty ostatni veci kde se daji sehnat ? popripade nejaky objednaci cisla

no nejradsi bych si to zapojil sam ale bez schema zapojeni sem asi v riti co?

teda pokud vubec nejaky schema je

diky za info

Editováno: , autor: johan barty
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

důkaz že to funguje s tímhle převodníkem? nevěřím....

Nefunguje.

Byl jsem tam a zkoušeli jsme s vedoucím všechny typy převodníků co tam mají. Pak my poslal za maníkem co se tím zabývá a on my řekl, že to nebude nikdy chodit, protože Fabia II nemá propojení CAN mezi maxidotem a navigací. Je CAN pouze mezi navigací(radiem) a řídicí jednotkou . Proto ti na maxidotu neběží info o radiu a proto údajně navigace nepřepočítává a nemluví kromě "cesta se propočítávě" a "dorazili jste do cíle".

Asi na tom něco bude protože to nedokázal nikdo rozchodit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pred tyzdnom sme vymienali s Honzou72 amundsen za columbus. Amundsen s prevodnikom fungoval korektne, vsetko ako ma byt, a columbus vobec. DVD, radio vsetko ficalo, akurat pri zadani ciela mi to trasu ukazalo, ale nenavigovalo. Na maxidote stale svietilo offroad aj ked som bol na ceste a navigacia vobec nehovorila...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pred tyzdnom sme vymienali s Honzou72 amundsen za columbus. Amundsen s prevodnikom fungoval korektne, vsetko ako ma byt, a columbus vobec. DVD, radio vsetko ficalo, akurat pri zadani ciela mi to trasu ukazalo, ale nenavigovalo. Na maxidote stale svietilo offroad aj ked som bol na ceste a navigacia vobec nehovorila...

To je přesně to ale je možnost ještě zkusit upravený Firmware pro columbuse na predFace O2 ?Treba by to slo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nefunguje.

Byl jsem tam a zkoušeli jsme s vedoucím všechny typy převodníků co tam mají. Pak my poslal za maníkem co se tím zabývá a on my řekl, že to nebude nikdy chodit, protože Fabia II nemá propojení CAN mezi maxidotem a navigací. Je CAN pouze mezi navigací(radiem) a řídicí jednotkou . Proto ti na maxidotu neběží info o radiu a proto údajně navigace nepřepočítává a nemluví kromě "cesta se propočítávě" a "dorazili jste do cíle".

Asi na tom něco bude protože to nedokázal nikdo rozchodit.

co to je zase za blbost.. ve Fabii Columbus na maxidotu normálně ukazuje, jenom nenaviguje.. jo a s jakou "řídící jednotkou" jenom je ten CAN? to by mně taky zajímalo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je přesně to ale je možnost ještě zkusit upravený Firmware pro columbuse na predFace O2 ?Treba by to slo.

Mozno by to fungovalo... Ale vymenil som to naspat za Amundsena a som s nim nadmieru spokojny. Ovlada sa mi to super, vsetko funguje tak ako ma, mozno mapy su horsie, ale na moje obcasne cestovanie mi to uplne staci...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nefunguje.

Byl jsem tam a zkoušeli jsme s vedoucím všechny typy převodníků co tam mají. Pak my poslal za maníkem co se tím zabývá a on my řekl, že to nebude nikdy chodit, protože Fabia II nemá propojení CAN mezi maxidotem a navigací. Je CAN pouze mezi navigací(radiem) a řídicí jednotkou . Proto ti na maxidotu neběží info o radiu a proto údajně navigace nepřepočítává a nemluví kromě "cesta se propočítávě" a "dorazili jste do cíle".

Asi na tom něco bude protože to nedokázal nikdo rozchodit.

To sa mylis maxidot po canu funguje a normalne a aj udaje to ukazuje a upraveny fw z OII tomu navigovaniu tiez nepomohol. A zaumave ze vo fI columbus normalne naviguje ako ma je to aj na fore niekde potvrdene.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zdravím všechny,

četl jsem vaši starší dsikuzi o zapojování columbusu v roomsteru.Mám s tím docela problém,zkoušeli mi už různé převodníky a navigace nemluví a parkovací čidla se rovněž nezobrazují.Nemůžete mi prosím napsat s jakým převodníkem jste to rozchodili,pokud to teda vůbec šlo? (o maxidott ani ovládání z volandu mi nejde). Mám Columbuse s označením na konci A...asi nejnovější. Děkuji moc za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 8 měsíců později...

Zdravím všecky, a mám dotaz ohledně Columbuse v Roomstru. Chci si ho namontovat a nevím jestli mám vše. Nikde jsem se nedočetl, co za dráty k rádiu potřebuji.Teď mám neorig. rádio, musím kromě převodníku a redukce na 2 tunerové radio ještě něco? Mám auto v základu, bez Maxidotu, mám jenom klimu a el. okna a tempomat. Rok v: 2008

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zdravim, tak jsem zakoupil převodník z DE a musim říct, že zatim vše šlape, jak má...Teďka to musim víc otestovat na delších trasách. Jinak vše funguje, navigace, mluvení, trasa se přepočítá, zobrazení na maxidotu :)...Až budu mít víc vyzkoušeno, dam vědět ( zatim jsem ale velice spokojený)

foto na ukázku: post-24916-0-15340600-1301665970_thumb.j post-24916-0-38342700-1301665988_thumb.j post-24916-0-54291800-1301678214_thumb.j

Editováno: , autor: k.o.c.i.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...