Přejít na obsah

RNS510/Columbus


Doporučené příspěvky

No to zkusím někde na anglickém foru ... jestli nepřenáší ABS nebo co nevím ale pokusím se to vyřešit to je jediné problém

***************************************

Jo tak po testování GPS jde dobře ale jen signál blbne skusím udělat na střechu novou anténu a uvidím

*************************************

možná přidám i video

****************************************

Mnělo by to umět protože nexus šel normálně...

Editováno: , autor: Blacky
Slouceni - cisteni vlakna
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...

Zdravím

Tak po Nexusu, neorigo rádia 2DIN autorádio RockDale které nebylo špatné ( kvalita displeje nebyla dobrá) jsem si pořídil RNS 510 a je to šupa. HDD nemá chybu. S netu jsem stáhnul poslední mapy (pořád ale dost neaktuální proti iGO8) a momentálně stahuju Firmware 1020, neboť mám 1004. Rádio spolupracuje i s

Maxi-dotem, akorát mám místo šipek, kam mám odbočit zapnutý režim offroad. Uvidím po přehrání Firmwaru.

Obraz za jízdy řeším vypínáním převodníku.

Teď budu připojovat obyčejný digitální tuner přímo přes scart rgb. Na nexus mi to pracovalo perfektně a bez rgb převodníku.

Chce to ještě vyřešit ty couvací senzory. Na RockDale jsem měl kameru a bylo to super. Když je to rádio určené do OII, tak by tam měli být senzory s OII, akorát se bude muset can-bus komunikace dotáhnout až k rádi, ať to nejede přes převodník.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím

Tak po Nexusu, neorigo rádia 2DIN autorádio RockDale které nebylo špatné ( kvalita displeje nebyla dobrá) jsem si pořídil RNS 510 a je to šupa. HDD nemá chybu. S netu jsem stáhnul poslední mapy (pořád ale dost neaktuální proti iGO8) a momentálně stahuju Firmware 1020, neboť mám 1004. Rádio spolupracuje i s

Maxi-dotem, akorát mám místo šipek, kam mám odbočit zapnutý režim offroad. Uvidím po přehrání Firmwaru.

Obraz za jízdy řeším vypínáním převodníku.

Teď budu připojovat obyčejný digitální tuner přímo přes scart rgb. Na nexus mi to pracovalo perfektně a bez rgb převodníku.

Chce to ještě vyřešit ty couvací senzory. Na RockDale jsem měl kameru a bylo to super. Když je to rádio určené do OII, tak by tam měli být senzory s OII, akorát se bude muset can-bus komunikace dotáhnout až k rádi, ať to nejede přes převodník.

Jsi trochu naivní.Co z toho,že CAN dráty z parkováku natáhneš do navi??Co si myslíš,že tím docílíš??Info pro Columbus převádí u OII Gateway a ne Can Comfort ale motor!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám dotaz ohledně připojení subwooferu do rns510 vím že to jde do rockdale ale přece jen je ta orig.navigace lepší než rockdale ale nevim nikde se nemuzu docist jestly to jde nejak vyrtesit nebo jak.a vsechny ty komplikace jak tady jsou napsany nevim jestly neni jednodussi jit do rockdale.pokud neco vite o tom pripojeni SUB napiste prosim to je pro me rozhodujici diky predem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
Zdravím

Tak po Nexusu, neorigo rádia 2DIN autorádio RockDale které nebylo špatné ( kvalita displeje nebyla dobrá) jsem si pořídil RNS 510 a je to šupa. HDD nemá chybu. S netu jsem stáhnul poslední mapy (pořád ale dost neaktuální proti iGO8) a momentálně stahuju Firmware 1020, neboť mám 1004. Rádio spolupracuje i s

Maxi-dotem, akorát mám místo šipek, kam mám odbočit zapnutý režim offroad. Uvidím po přehrání Firmwaru.

Obraz za jízdy řeším vypínáním převodníku.

Teď budu připojovat obyčejný digitální tuner přímo přes scart rgb. Na nexus mi to pracovalo perfektně a bez rgb převodníku.

Chce to ještě vyřešit ty couvací senzory. Na RockDale jsem měl kameru a bylo to super. Když je to rádio určené do OII, tak by tam měli být senzory s OII, akorát se bude muset can-bus komunikace dotáhnout až k rádi, ať to nejede přes převodník.

sice tomu nechapem ako bola zapojena kamera na rockdale .. ale neda sa zapojit do video-in nejako ? :) (ak to ma)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takze planujem tiez columbus ale troska ma zaujima zapojenie. Doteraz som mal neorigo radio (radio priprava) a mam tam len iso konektor od vytroby. (neviem kde dali ten most ked ho tam vsetci maju)

post-15408-1228051949_thumb.jpg

takze asi budem potrebovat iso-most redukciu .. ale nikde som take nic nevidel . .

od jundram som si pozical foto ze ako by to asi malo byt co ? . .

post-15408-1228052508_thumb.jpg

Editováno: , autor: Arts
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...