Přejít na obsah

RNS510/Columbus


Doporučené příspěvky

Tak ako chlapci komu to naviguje? Chcel by som si dat do roomiku columbusa ale ked nenaviguje tak to nechcem to si asi kupim nieco s WM. Nechapem trosku rozdiel Nexus v o2 ide columbus v o2 ide nexus v R ide a columbus nie preco?? Ten signal z ABS teda musi byt prelozeny cez ten modulator can 1.6-2.0 ked ho nexus pozna

Editováno: , autor: drass
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
Takze pokud dam do FII columba bez prevodniku tak bude fungovat radio, osvetleni, HDD i MP3 s ID3. Ale nebude fungovat navigace a maxidot. Pokud se pletu tak me opravte. Diky

Myslim ze bez prevodniku ti hlavne radio zostane stale "zapnute" - aj ked sa navonok vypne. Mne montovali Bolero a ked som im kazal premerat odber, tak sami usudili ze prevodnik je nutny. Bez neho ti po cca troch dnoch vytaha baterku - vid diskusie o Boleru a Columbuse.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

chci se zeptat těch co nemají škodováckej převodník jestli se vám při povoleném servis menu tzn. dlouhé podržení setupu zobrazují a mění CAN informace jako je 15, zpátečka, s kontakt. Mě se škoda převodníkem funguje navigování i zobrazení na kombiku, ale nemám info o zpátečce takže se mi neaktivuje couvací kamera. Díky za info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Chcem sa niekoho opytat kupil som skoda prevodnik a maxidot pise iba rns cruise nic ine neviete kde by mohol byt prolem? vsetko je zapojene dobre a columbus ma fm 2664 , asi bude problem ze som nechcel vypinovat origo konektor ale kupil som taky predlzovak a tam to napojil a ani som nepouzil skrutenu 2 linku

post-5628-12671353829062_thumb.jpg

Editováno: , autor: drass
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

cau kluci jste nekdo ochoten mi poskytnout kompletni navod na montaz columbuse do fabii II

co vse je potreba k zapojeni a spravnemu chodu navigace a vseho kolem toho

diky moc za kazdou radu

- Columbus

- Převodník ze škodovky CAN1.6-CAN2.0

- Konektor na převodník

- Mezispojka mezi radio aby jsi nemuse zasahovat do kabeláže

A pak uz jen nekoho kdo ti to zapoji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...