Přejít na obsah

RNS510/Columbus


Doporučené příspěvky

Takže se dá říct, že i Bolero v F2 by mělo řešení?

Ale celkově když to shrnu, tak v F2 je nejjednoduší provozovat Amundsen s levným převodníkem za 1500 Kč přímo od Škody? Ale je nutné si k němu místo původního GSM2 modulu z předfaceliftované F2 pořídit nový GSM2 modul pro CAN2.0? Tohle jsem nikde nenašel, jak vyřešit novou navi a spolupráci s originálním HF.

Díky za zkušenosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám vyzkoušeno GSM II jednotku can 2.0 a Amundsen v F2 předface a vše funguje, včetně ovládání telefonu přes Amundsen..

Moc díky za info! :) Tak alespoň jedna část potvrzena. O GSM II jednotce původní, co jede přes CAN 1.6 nemáš informace?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

teď jsem pročetl celý téma a jestli to chápu dobře, tak Columbus bude zaručeně ukazovat na maxidotu stanice z tuneru, názvy písniček z CD/karet/HDD při použití Škoda převodníku ano? O navigaci mi vůbec nejde...stačí když bude komunikovat jak má s maxidotem..a funguje s AUXem co je pod loketkou? díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsi podle mě přečetl špatně. Columbus bude fungovat jen s drahým převodníkem za těch +- 200 EUR.

S levným převodníkem od Škody funguje jen Cruise, Nexus a Amundsen. Boleru a Columbusu nefunguje spolupráce s Maxidotem.

To si myslím já. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sakra mi vypadl na 2 hodky net, tak jsem to tam omylem vložil dvakrát!!

Nicméně moje poznatky po týdnu:

Zatím mi vše funguje, jak má tj. zobrazení SD,CD,DVD,FM,AUX + navigování na maxíku. Jediné co mi špatně ukazuje je čas (na maxíku i na Columbusu) nevíte co stím?

Navigace mluví+přepočítá trasu. Na maxíku se automaticky ukazuje poloha tj. (S,J,Z,V,JV,JZ..atd.)

Ještě čeho jsem si všiml, že některou ulici, která má ve slově háček mi bud ukáže např. REPORYJE a nebo vynechá 1 písmeno např. EPORYJE. Ale je to jen někdy, takže to neni z čeho bych byl zklamaný, protože většinou to ukazuje s háčkami i čárkami :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 2 měsíce později...

Ahoj lidi,

zakoupil jsem novou F2-RS a dal tam columbuse a vše běhá jak má, jen mě deptá při navigování když přijedu na křižovatku, tak na columbusovi jsem už za ní a přepočítává. Teď budu dodělávat ještě parkováky a chci se vás zeptat zda je možnost namontovat i přední s tím, že to bude ukazovat... Díky Honza

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen na maxidotu neukazuje navi. Nedají se ty přední parkováky nějak dodělat nebo proč to vlastně nejde... Neví někdo proč ten columbus když jsem před křižovatkou ukazuje že jsem už za ní a přepočítává? Dal jsem už anténu a na přední sklo a stále je to stejné.. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

máš navigaci špatně nakodovanou, to není o tom jenom tam tu navi dát.. není jednotka pro předek+zadek..

To samozřejmě vím, je nakódovaná správně, dal jsem gps anténu na víko pátých dveří a už běhá přesně. Teď scháním origo lakované parkováky v modré metalíze RS na F2 a někoho kdo to udělá. Není náhodou shodný zadek s O3? Díky

Editováno: , autor: HonzaRS
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...