Přejít na obsah

Vzduchové filtry


RobSol

Doporučené příspěvky

Bene, to jsem taky zvažoval, jestli do toho investovat. Ale po zvážení všech pro a proti jsem se rozhodl pro tuhle alternativu. Než montovat někde v garáži tlumič ala ROURA od KAMEN, vztekat se s tím, tak jsem to radši nechal udělat přímo na auto. A absolutní spokojenost. Ty peníze za to stojí, když jsem viděl, co je s tím za práci. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není za co. Pokud by ses rozhodl, je lepší tam zavolat a objednat se. Já čekal asi 14 dní. A jak říkám, stojí to za to a jsem spokojenej. Po nějaké době se zvuk mění, jak se tlumič vypaluje. A hodně dobře to brumlá teď v tomhle studeném počasí. Kolegové v práci si to choděj poslechnout, když odjíždím z parkoviště :) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 3 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Misubaro, je to "némlich" to samé jako u FI. Někde to tady na foru najdeš. Tělesa klimošek a topení jsou stejná. Tedy až na nějaké tlumení a podobné "nepodstatné ptákovinky". Filtry včetně uložení jsou stejné.

Jen pro ilustraci:

http://forum.skodahome.cz/index.php?showto...lov%C4%82%CB%9D

Editováno: , autor: norton
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Však jsem jen chtěl ukázat cestu kde hledat, třeba pro někoho, kdo "starou fabču" nezná. Ono je docala dost věcí podobných ba je i dost dílu uplně stejných, tak mne napadá třeba sloupek řízení, pedály, přední brzdy" u roomstru", skoro celý motor, převodovky.... no, je toho dost a zrovna ten filtr mezi ně také patři. (vykecávám se kvůlivá tomu smajlovi... :-)) )http://forum.skodahome.cz/index.php?act=post&do=edit_post&f=108&t=47268&p=1068025&st=25

Editováno: , autor: norton
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Tak sem dnes po 2 letech cistil vzduchovej filtr, resp. sem ho vyndal, zhrozil se a nez koupim novej, tak sem ho aspon vyfoukal kompresorem. Takovou prasarnu sem dlouho nevidel fuj.

Taky sem vyndal pylovej. Podobnej hnus. Mel sem po ruce z Octavie, ale prekvapive byl delsi a uzsi, tak sem ho krapet ostrihal a uz je tam Fotku pridam zitra :palec2:

Editováno: , autor: Blacky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jejda ted nevim. Mam na motoru ten velkej plastovej kryt. Ten se sunda a zespoda po odsrobovani je jeden filtr obdelnik cca 15x30cm.

Pylovej je pod palubkou u spolujezdcea to je obdelnicek asi 20x25cm

sem zapomel fotak v aute, ale mam to vyfoceny.

Tak tady foto post-5601-1238942974_thumb.jpg - to je rozdil vlozky Octavie a Roomstera

post-5601-1238942985_thumb.jpg - tohle je to vicko

post-5601-1238942991_thumb.jpg - pohled ze spoda pod palubovku.

Editováno: , autor: Blacky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

chlapi, chci se zeptat, jestli někdo nevíte, zda filtr s kódem 6Q0820367B je jenom pylový nebo je to i ten pachový s aktivním uhlím? cena bez DPH 360,. Kč,. na faktuře je napsáno pylový filtr, tak právě nevím, co to je

doufal jsem, že když je v autě klima a je tam kombifiltr, že jim to nemusím říkat a při výměně tam zase dají ten samý, a né jen ten obyčejný

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...