Přejít na obsah

Citit dym vo vnutri auta


madman

Doporučené příspěvky

Caute, pls poradte mi cim to moze byt, na oktavii 1.9TDI 66kW mi zacal dovnutra prudit dym.Teda nie ze je zadymene cele auto,ale citit tam spalenu naftu.Vsimol som si to najskor na mieste,ale myslel som ze to fuka nejak vietor od vyfuku,lenze teraz to je citit uz aj pri jazde.Je to rocnik 2003.Pozeral som ci to niekde nedymi pri motore ci nieje daco s vyfuk potrubim ale nic som nenasiel...Dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Caute, pls poradte mi cim to moze byt, na oktavii 1.9TDI 66kW mi zacal dovnutra prudit dym.Teda nie ze je zadymene cele auto,ale citit tam spalenu naftu.Vsimol som si to najskor na mieste,ale myslel som ze to fuka nejak vietor od vyfuku,lenze teraz to je citit uz aj pri jazde.Je to rocnik 2003.Pozeral som ci to niekde nedymi pri motore ci nieje daco s vyfuk potrubim ale nic som nenasiel...Dik

tento problem jsem mel u predchoziho auta, pricina byla díra ve výfuku, po výměně výfuku ok:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...