Přejít na obsah

Fotografické úlovky z ulic a silnic


krysarr

Doporučené příspěvky

Ve čtvrtek po cestě do práce pěkně v koloně na 5. května jsem potkal tento kočárek..fakt je to auto strašně malinkatý:-)By mě zajímalo kolik to váží :) přišlo mi to neskutečně robustní...a škoda že nejsou vidět ty bačkůrky co to mělo vzadu:-)

post-737-1245580350_thumb.jpgpost-737-1245580388_thumb.jpg

post-737-1245580426_thumb.jpg

Editováno: , autor: Bylzde
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevím zda to tady někde je, ale dnes jsem dostal mailem..

Mladoboleslavské dopravní policie

Pro případ, že by jste měli těžkou nohu na plynu se to může hodit. POZOR ! ! ! Mají modrou Fabii, značka je tam čitelná, takhle číhají na R10, dálnice Liberec- Praha, fotky pořízeny poblíž letadla...

post-4303-1245698560_thumb.jpg

post-4303-1245698570_thumb.jpg

post-4303-1245698583_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevím zda to tady někde je, ale dnes jsem dostal mailem..

Mladoboleslavské dopravní policie

Pro případ, že by jste měli těžkou nohu na plynu se to může hodit. POZOR ! ! ! Mají modrou Fabii, značka je tam čitelná, takhle číhají na R10, dálnice Liberec- Praha, fotky pořízeny poblíž letadla...

ty jo mazec,to jsem ještě neviděl :kuk:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak Rosťa19 mne inspiroval a ukládám sem své fotky zajímavého stroječku, který budil zájem vloni na Poděbradském náměstí (přímo pod sochou Jiříka z Poděbrad). Jen vím, že majitel je Čech, který žije nastálo v Kanadě a odtud i ten stroj je....... Co tomu říkáte?:

Že už jsem tu loni dával fotky , ale ta mašinka byla žlutá ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

škoda že jsem to dneska ráno nestačil vyfotit:

Černá VRC Fábka I s EZ J (Jihlava) a nápisem na zádi: Lepší mrtvý frajer, než živý srab

Na to mám jednu odpověď: Mrtvý..... prd ví!!!

Když už si to dá na auto, tak ať i podle toho jede. Nám jenom překážel (jel cca 80km/h) a nezměrně mu to hulilo......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...