Přejít na obsah

Fotografické úlovky z ulic a silnic


krysarr

Doporučené příspěvky

Myslím, že vzhledem k tomu, že termostat stejně do chladiče pustí vodu až po ohřátí motoru, tak provozně to význam nemá. Snad jen že do motorového prostoru nejde v zimě tolik nečistot a soli. Ale ono se to tu řeší snad v sekci každého auta, je to taková ta klasická otázka typu zástěrky a zadní stěrač :-)

 

IMG_20191026_191845.thumb.jpg.ab4e5baf049039a13973915cdbc75771.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasný, však jsem to myslel ironicky, jeden čas jsem sem dával fotky aut co stojí na vozíčkářích a nemají ani tyhle cedulky (všichni šli sami po svých). Přestalo mě to bavit, je to na každém parkovišti velkého obchoďáku kam přijedu... Samozřejmě tohle policajti řešit nebudou, i když nechápu, pokuta je tam dost velká, podle mě snazší objet po městě parkoviště 2x denně, rozdat pokuty a mít výdělek, lepší jak někde za křižovatkou měřit 55km/h...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Někdo odmítá s autem za 300,400 do myčky a když nejsou miliony problém na severu i černý Urus v kartáčích.

Ten zvuk ale a vzadu 325/35 R22 nádherný desingový skvost, hrany se mi líbí ??
 

E3F6191D-1140-47DF-92C1-9B031B576AB2.jpeg

 

52231D31-C51F-450A-8BA5-704A3EF18AA4.jpeg

 

Editováno: , autor: Jan R.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...