Přejít na obsah

Fotografické úlovky z ulic a silnic


krysarr

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Pan majitel je asi velký fanda nápisu Škoda a zelené pásky.... :-).

Řídil v těch žlutých cyklorukavicích a na sobě zelené triko Škoda...

 

Zelený detail na discích za mě ok, stejně jako linka kolem auta. Decentní a zároveň jasně odlišující.

Ale nápisy ŠKODA a Karoq, zelená na ploutvičce a zrcátkách, nepadnoucí potah loketní opěrky a látkový potahy na kožených sedadlech z toho v mém vidění udělaly maloměstskou pouťovou atrakci... No, ale proti gustu... :-D.

 

 

IMG_2187.jpg

IMG_2186.jpg

IMG_2188.jpg

Editováno: , autor: Bubaq
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
před 2 hodinami, Jan R. napsal:

On to říkal, když jsem stál nad tím motorem, na dálnici mával. 
Celkově povedené

Na rozdíl od těch ostatních co rozdávali výše ty "srdíčka" jsem asi jako jediný pochopil, že @Jan R. psal o tom, že ten Němec s Trabi nechtěl fotit motor?
Pokud by nechtěl vůbec fotit, asi by neměl vyjíždět na dálnici, že? Ale RZ by se mazat mohla...

Jinak skvělý úlovek, pokud tam má skutečně 1.8T, tak by mě zajímalo, co by to s tím bakelitem udělalo na pořádné sešlápnutí plynu :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 minutami, omicron napsal:

Na rozdíl od těch ostatních co rozdávali výše ty "srdíčka" jsem asi jako jediný pochopil, že @Jan R. psal o tom, že ten Němec s Trabi nechtěl fotit motor?
Pokud by nechtěl vůbec fotit, asi by neměl vyjíždět na dálnici, že? Ale RZ by se mazat mohla...

Jinak skvělý úlovek, pokud tam má skutečně 1.8T, tak by mě zajímalo, co by to s tím bakelitem udělalo na pořádné sešlápnutí plynu 🙂

Ano jediný, co to pochopil. Chytrých lidí je velmi málo. Přímo nechtěl ten motor třeba je jediný v Evpopě kdo ví … Ani na YT nemá kanál. 
1.8 T to netypuji to ventilové víko bylo hranaté a neměla tam vyraženo 5V nebo 20V? …

  • Pozitivní 2
  • Negativní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...