Přejít na obsah

Fotografické úlovky z ulic a silnic


krysarr

Doporučené příspěvky

No, ono je to těžký. Ty modrý kryplkartičky dnes dávají kde komu, skoro i těm co jim chybí na ruce třeba jen malíček.

Pak jsou takový, že mají značku na někoho z rodiny, třeba na babičku, která je už pět let v penálu nebo straší někde na LDNce.

Je to pak těžký rozlišit kdo to místo potřebuje víc, bud ten bez malíčku nebo čistokrevnej vozíčkář.

Ale je pravda že s tou kryplkartou se parkuje fakt dobře.... ;)

Tak já myslím, že vy na vozíku to nepotřebujete vůbec.

"Všude máte jednoduchý přístup, nikdo na vás nečumí jak debil".

Prostě Hyňo, znáš ten náš stát, já když budu potřebovat, tak tu kartu mi vydají na to, že jsem tlustej, tak že asi tak. Doufám, že jsi mne pochopil chlape ;):palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem jel do Kladna, je tam objížďka, která vede zkrz areál bývalé poldovky, musím říct, že jsem docela koukal, jak to tam vypadá, skoro jak někde ve městě duchů...

No to se nediv, co se mohlo ukrást, je ukradeno, co nešlo, to se rozflákalo. Jezdím tam docela často a když to vidím, je mi na blití. Bohužel, podepsala se na tom doba. A někteří lidi včetně těch na nejvyžších místech. Tohle by nedal dohromady už ani svatej. :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...