Přejít na obsah

Fotografické úlovky z ulic a silnic


krysarr

Doporučené příspěvky

Také jsem ji v Kopřivnici viděl, kdyby měla ručičky, tak by svému majiteli naplácala :w00t1:

když něčemu nerozumíš, tak do toho nekecej, OK? :p copak neznáš styl maximal extrem hard tuning? to jsou základní neznalosti panáčku a s těmi chceš pořádat sraz? :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Také jsem ji v Kopřivnici viděl, kdyby měla ručičky, tak by svému majiteli naplácala :w00t1:

Kdo se nám to tu neobjevil :smich:

když něčemu nerozumíš, tak do toho nekecej, OK? :p copak neznáš styl maximal extrem hard tuning? to jsou základní neznalosti panáčku a s těmi chceš pořádat sraz? :smich:

Kdo se nám to tu neobjevil :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když něčemu nerozumíš, tak do toho nekecej, OK? :p copak neznáš styl maximal extrem hard tuning? to jsou základní neznalosti panáčku a s těmi chceš pořádat sraz? :smich:

....maximal extrem hard tuning,ty si wůl Pájo,to mě pojd :prc:

post-210-1240486522_thumb.jpg

Editováno: , autor: Sejis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty wole...z mého Hradce Králové jo??? Tak to mě podržte...taková ostuda!!! Brrr...ale musi jezdit někde jinde protože v Hradci jezdí podobná hrůza ale toto je teda silnej extrém!!! :aggressive:

znám jednoho adepta z toho kraje, který by byl schopen toto spáchat. už měl auto s podobnými světýlky... tak bych se nedivil kdyby to byl on. pablb jeden

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Celkově koženy sedačky stojej za pět pismen... ;)

ja chci do dalsiho auta kuzi...daleko lepsi na udrzbu nez ty latky zasrany, ten mam kobinaci hruby latky a kuze v oplu a to je ale super, nejlepsi sedacky co jsem zatim mel

Jedna OII z tuningu z Kopřivnice :-) mohl jsem na ni oci nechat :-D :-D velmi zajimavě pojatý tuning :-D

a kolik penez to muselo stat :(

ja nevim jestli to nedat na OC jako hruzu hruz... (jen doufam ze to nei clen :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...