Přejít na obsah

Fotografické úlovky z ulic a silnic


krysarr

Doporučené příspěvky

Luda:ta 2. fotka...co je to za stroj...?Silně mě to připomíná Kraz :)

Pokud se nepletu stará osvěčená Tatra 111.

Stím tahačem tzv rťákem jsem jezdil asi 4roky měli jsme ho pěkně udělanyho a STK nikdy nebyl problém.Ale to už je tak 15let.Jenom měl tmavši zelenou barvičku.

post-86-1250665689_thumb.jpg

Editováno: , autor: Vlasta
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A máš fotky? :o

Jestli jo, tak mi je pošli na E-Mail.

To bohužel ne,jedinou co mám je T815 s návěsem ve stejnych barvách ofotím a vrznu ji sem,RT se používal jenom po okrese a na dopravu zboží z nádraží do skladu.Dnes uděláš fotku hned foťák má skoro každej mobil,ale tenkrát?Nemám ani fotky 110 tahače kterou sem měl po Tatře.Bohužel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar a sílu všem!

Pár úlovku přes domácí dovolenou ;)

Zaměřil jsem se na fakany a mé překvapení a pobavení nebralo konců.... :palec2:

Jeden je asi spec. úprava - TD, když to má nalepený na 5. dveřích (je to zřejmě servaný z WV)

A další je krásně upraven samo-domo. Má bezpočet děr v pátých dveřích (asi tam dřív bylo super křídlo)

a skvělý vymalování CZ, typové označení a nejvíc mě pobavil fialový nápis NO FEAF!!! :smich:

Nejsem skvělej angličtinář, ale F a R je sakra rozdíl!

Aby majitelé neřekli že jsem sketa, mažu RZ

Kvalitu omluvíte (je to mobilem)

post-33603-1251437393_thumb.jpg

post-33603-1251437401_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na téhle octě se mi zdálo, že je něco špatně, nejdřív jsem nevěděl co, ale pak mi to došlo. Má totiž alu z fábie, což by nebylo nic proti ničemu, kdyby ale zároveň z fábie neměl i pneu. Má tam rozměr 205/45 R16 místo 205/55 R16. To auto vypadalo dost směšně, velké podběhy, v nich malinká kolečka a okolo nich spousta prázdného prostoru. Nechápu jak na tom může jezdit, nehledě na to, jak mu musí kecat tachometr :feve:

post-325-1252256107_thumb.jpg

post-325-1252256121_thumb.jpg

post-325-1252256136_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...