Přejít na obsah

snizeni


burek

Doporučené příspěvky

cauec chlapi,chci se zeptat: planuji snizeni.poridil sem 17ky a porad se mi tam zda ze tam je velikej fuk pod blatnikem.nevim o kolik to snizit 2-3cm?mozna vic?a jeste se chci zeptat jestli se musi kupovat cela sada i s pruzinama to sem se dival stoji tal levnejsi kolem 12 000 a nebo jenom pruziny?a nevite kde je sezeneu na netu?diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jde o to v jakém stavu máš ted tlumiče, jestli jsou KO tak bych měnil komplet,tlumiče a pružiny.

Jestli jsou tlumiče v pohodě, tak kup jen pružiny.

Taky záleží na tom, kolik do toho chceš vrazit. Sehnat se dá ted už skoro vše a od různých výrobců, s pevným nebo štelovatelným snížením.

Supersport,V-MAXX,HP Sporting,Weitec,Koni,KW. Zkus kouknout na obchod ESCAPE6.cz, mám s nima dobrou zkušenost ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jde o to v jakém stavu máš ted tlumiče, jestli jsou KO tak bych měnil komplet,tlumiče a pružiny.

Jestli jsou tlumiče v pohodě, tak kup jen pružiny.

Taky záleží na tom, kolik do toho chceš vrazit. Sehnat se dá ted už skoro vše a od různých výrobců, s pevným nebo štelovatelným snížením.

Supersport,V-MAXX,HP Sporting,Weitec,Koni,KW. Zkus kouknout na obchod ESCAPE6.cz, mám s nima dobrou zkušenost ;)

no stacit mi bude jenom to snizeni nepotrebuju stavitelnej....no cim levnejsi tim lepsi to bude

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tak,když by jsi kupoval jen ty pružiny, tak bych asi volil nějakou lepší značku, at to chvíli vydrží.

Ale zase je blbost dávat nové tvrdé pružiny na dosluhující tlumiče, to je dojebeš ještě víc.

Ani nevím za kolik se dají sehnat origo tlumiče...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem taky snižoval ,ale už to mám z5 na původních pružinách na podívání a jizdu po dálnici super ale mně jako rybáři který používá autko i pro převoz věcí na ryby je snížení nepoužitelné.Dával jsem jen pružiny .Tady ti dám foto jake to je po snížení.post-2976-1213525765_thumb.jpgpost-2976-1213525826_thumb.jpg

o kolik jsi to snizhoval?a kolikatky mas kolecka??jinak to vypada velice pekne!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no stacit mi bude jenom to snizeni nepotrebuju stavitelnej....no cim levnejsi tim lepsi to bude

Nejlevněji vyjde varianta : "uřízni pružinu o 2,5 otáčky" lollollol , ne vážně, jdi do HP SPORTING, jen si vzpomeň jak jsem s tím drančil v dobách kdy jsem to měl na fávu :prc:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky bych se přidal k otázce snížení, mám v plánu jen pružiny a snížení -35/-35mm, takže by mě zajímalo jako firmu zvolit. Co jsem koukal tak jsem našel Supersport za 3tis.

Mám jen pružiny eibach a jsem stím nadmíru spokojenej je to sada pro-kit ,dělaljí ještě pro -sport ,ale to už musíš vyměnit i tlumiče u sady pro -kit ne snížení je 3,5 cm a cena 3999kč :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chlapi a jeste se chci zeptat jak to bude na stk???nebudou brblat??svoje 17ky nemam v technicaku a budu tam davat 195/65 r15 pujdou tam v poho budu je tam mit i celou zimu...planuji snizeni -35mm na obouch napravach.

To Fire: ja vim ze HP sporting jsou dobry a ze na favu byly brutalni ale muzu tady mit od kolegy pruziny Weitec -35mm na obouch napravach za dobrej peniz.jety 15tkm...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky se chystám na snížení a na netu jsem našel pružiny -35mm za 2500 Kč od německé fy JOM, nemáte někdo s touto firmou zkušenosti???

Ježiši!!! JOM? Toto jméno nechci ani číst, natož tak od nich něco kupovat. Prosím tě, jenom to NE!!! Já je měl, to nebyli péra, ale jen namotaný červený drátý! Sakra chlapi, tady na tom nešetřete, ať vám to nenafackuje, jako mě před třemi lety. Kupte si hned na poprvé pořádný a hlavně značkový péra od: H&R jako mám já, nebo Eibach či KW!!! Všechny tyto kvalitní pružiny stojí od cca 3 990,- do 5 300,- Při koupi pružin si dejte bacha na hmotnost na nápravu, ať nemáte péra z Golfa VI, nebo Bora, na to taky bacha. Golf je lehčí, Octa těžší a proto Neználkovi jeho Octa tak moc klekla k zemi. Vždy objednávejte jen Octavia 1U !!!!

Stíhačko: ani Supersport, ani zelený Wietec. To je taky levná sračka. Jedině HR, Eibach, KW.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ježiši!!! JOM? Toto jméno nechci ani číst, natož tak od nich něco kupovat. Prosím tě, jenom to NE!!! Já je měl, to nebyli péra, ale jen namotaný červený drátý! Sakra chlapi, tady na tom nešetřete, ať vám to nenafackuje, jako mě před třemi lety. Kupte si hned na poprvé pořádný a hlavně značkový péra od: H&R jako mám já, nebo Eibach či KW!!! Všechny tyto kvalitní pružiny stojí od cca 3 990,- do 5 300,- Při koupi pružin si dejte bacha na hmotnost na nápravu, ať nemáte péra z Golfa VI, nebo Bora, na to taky bacha. Golf je lehčí, Octa těžší a proto Neználkovi jeho Octa tak moc klekla k zemi. Vždy objednávejte jen Octavia 1U !!!!

Stíhačko: ani Supersport, ani zelený Wietec. To je taky levná sračka. Jedině HR, Eibach, KW.

Milane možná máš pravdu, ale já je kupoval protože prodávající tvrdil že to je na TDI kombi tak jsem je vzal.Tak že zase zkušenost. :aggressive: Neználek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I já děkuji za radu.

není zač... jen jsem nechtěl, aby jste si zopakovali ty samé chyby, co já před časem! Taky jsem si říkal proč dávat za péra 4, když je můžu mít za 2 000,-... Sakra, co jsou to za péra, když JOMy v podřepu o zem rukama zmáčkneš víc, než ty origo??? Tehdy jsem je nasadil jen do zadu a auto doslova kleklo k zemi, jako by auto bylo naložený. Předky jsem ani nemontoval, hned jsem péra poslal nazpět a místo nich si koupil stávající HR - 35 mm za 4 000,-.

Nahoře jsem psal cenové rozpětí pružin 4 000 za Eibach, až 5 300,- za KW. To už není pravda, i tyto fakt značkové pružiny KW slevnili na nějakých 4300,- což si myslím je super. Tak že okoukněte E-shopy a hurá do nich. Jako první se nabízí třeba tento: http://tuning.autodoplnky.cz/tlumice-pruziny/ Schválně uvádím tenhle, protože je tam napsáno, na co přesně péra jsou! A ne, že vám někdo bude nutit péra pro VW Golf VI a k tomu říkat "o co jde, vždyť jsou stejný, jako Octa"! Ano, namontovat na Octu jdou, ale mají jiné parametry. Však se sami koukněte, že VW G VI a Bora mají jiné obj. čísla, oproti pérům určených pro Octavii. Tyhle údaje na jiných shopech často chybí.

Pak ještě chci dodat, že k těm značkám HR, Eibach a KW bych přidal Inter Alloy. Koni jsou super, ale strašně drahý a ani samostatný pružiny nemají...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...