Přejít na obsah

Kontrolka poruch žárovek


kacer1

Doporučené příspěvky

VAGem jde udělat jen základní nastavení

výška xenonů se nastavuje mechanicky

To jsem myslel,tak je to i popsáno ve visu,základní nastavení kanál 002,světla si pamatují výšku.Takže pokud je máš nařízené regloskopem jednou a pak odpojíš světlo,stačí udělat základní nastavení na kanálu 002 a je to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud dáš jiný světlo musíš ho mechanicky seřídit

pokud odpojíš světlo a pak ho vrátíš zpět tak u Superba by mělo být stále funkční a pokud se přišroubje jak bylo tak není třeba cokoliv dělat. - na rozdíl od audi kde po odpojení světel se musí většinou smazat závady aby začli klopit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dík za info xenony nemám. Jinak odstraněno. Na pohled žárovka brzdovek bez poškození , přerušené vlákno a jen při přejezdu nerovnosti a současném brždění se rosvítila porucha. :palec2:

No to jsou pěkně blbý závady. To mi připomíná stále sviticí dálkový sv. spolu s tlumenejma co jsem řešil na Scanii. Když už jsem rozhrabal půl auta tak jsem došel až k žárovce (H4) a tam roztavený vlákno vytvořilo kuličku a propojilo přívod tlumenýho a dálkovýho světla...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud dáš jiný světlo musíš ho mechanicky seřídit

pokud odpojíš světlo a pak ho vrátíš zpět tak u Superba by mělo být stále funkční a pokud se přišroubje jak bylo tak není třeba cokoliv dělat. - na rozdíl od audi kde po odpojení světel se musí většinou smazat závady aby začli klopit

Ne ne,pokud světlo odpojíš z proudu,musíš dělat nastavení vagem,jinak hlásí maxík závada světěl.Už jsem to dělal asi pětkrát,tak vím o čem mluvím,poprvé jsem běhal kolem auta a hledal prasklé žárovky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 x jsem mměl světla (xenony) venku a nic mi to nehlásilo

a u audi napíše jen chybu motorek náklonu - nastavení se nedělá

u jakýho roku jsi to měl ? já někde 2001 2001

Já mám supa 2002,ale je možné,že byly venku dlouho,nebo si to neumím vysvětlit,že by to jeden dělal a druhý ne.Dělal jsem to vždy,když byly nějaká větší oprava a musel předek dolu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 4 měsíce později...

Já měl taky problém s kontrolkou poruchy žárovek. Půl roku mě srala. A najednou chyba nalezena. POD KOBERCEM U ŘIDIČE JE KOMFORTNÍ JENDOTKA A KOUSEK OD NÍ JE CHUCVALEC SMOTANÝCH KOSTER KTEREJ OJEBANĚ POSPOJOVALI ZMÁČKNUTÍM DO TRUBIČKY S BUŽÍRKOU . PO ZAHÝBÁNÍ S NIMA MI PROBLIKÁVALO VEŠKERÉ VNITŘNÍ OSVĚTLENÍ. NORMÁLNĚ UHNILÉ DRÁTY. POSPOJOVAL JSEM TO ZNOVA A KONTROLKA UŽ NESVÍTÍ. Pěkně :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...