Přejít na obsah

Aut. dotažení oken po zavření s DO


turepe

Doporučené příspěvky

Zdravím všechny,

mám dotaz , jestli někdo neřešil automatické zavření všech oken při stisku DO. Funguje mi to jen když déle přídržím odemčení nebo zamčení, tak jdou okna nahoru nebo dolů. Našel jsem na netu jeden zajimavy modul s celkem dobrýma funkcema, jen je na passata.

Popis modulu je zde: http://www.passatplus.wz.cz/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny,

mám dotaz , jestli někdo neřešil automatické zavření všech oken při stisku DO. Funguje mi to jen když déle přídržím odemčení nebo zamčení, tak jdou okna nahoru nebo dolů. Našel jsem na netu jeden zajimavy modul s celkem dobrýma funkcema, jen je na passata.

Popis modulu je zde: http://www.passatplus.wz.cz/

Odkaz je nefunkcni, ono z passatu by to mohlo i pasovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

funguje vám to jen při použití klíčku v zámku nebo i přes dalkáč?Mi to totiž funguje jen při tom klíčku.Ikdyž mi cosby psal že není problém,že to jde dopasovat aby to jelo i přes ten dalkáč.

dojezd i sjez oken mi funguje při stisknutém čudlu na klíčku už z továrny - přes alarm mám automatický dojezd při zamčení (přes pager) jinak na klíček v zámku to fungovalo myslím taky, ale tím už si nejsem na 100% jistý, mám už zámky prakticky od začátku zaslepený

Editováno: , autor: Miky-Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem to taky včera zkoušel, mám SUPA 6m/05, okna funguji na delší přidržení už z fabriky. Napojil jsem ho na Motordiag, přes kabel KKline, vubec se nespojil s komfortkou. Dokonce jsem volal jenomu borci z Motordiagu, a ten mi na to řekl že tento ročník už může mít CANovou sběrnici, proto se to nespojí.

To bych pochopil, ale nechapu, kdyby to bylo v CANu tak proč se mi podari v pohodě s tím stejným kabelem spojit s VAGem, to by přece v tom případě nemělo jit ? No nevím, musím si vystačit s tím jak to je. I když to je jenom detail.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

CANovou sběrnici to na komfortku určitě nemá. U mýho a ještě u 2 dalších Supů mám MKM vyzkoušeno a chodí v pohodě. Mám KKL kabely na RS232 i přímo na USB.

hmm, tak to nechapu. Mám uplně to samé. Kabel jsem kupoval tady z fora od Kullyho. Nevím proč mi to nejde. kol119

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 1 rok později...
  • o 3 měsíce později...
  • o 8 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...