Přejít na obsah

AMUNDSEN


Doporučené příspěvky

Ahoj,

kdo ma zajem o original Navigační CD-ROM FX (Teleatlas) - mapa ALPY 2010 + Havní trasy Evropy (MRE 2010), prehrat do navigace nebo koupit, dejte vedet...

Obsahuje podrobné mapové podklady pro rok 2010 těchto zemí:

Rakousko 100%, Švýcarsko 100%, Lichtenštejnsko 100%, Severní Itálie, Německo-jih (Bavorsko), francouzská část Alp, západní Maďarsko + hlavní trasy Evropy vč. CZ (MRE 2010)

Kompatibilní navigační systémy:

Seat (Seat Media System 2.0)

Skoda (RNS Amundsen)

Volkswagen (RNS 310)

H.

post-43598-0-05757100-1300682009_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Dal jsem si do auta Amundsena místo Bolera a chci se zeptat jestli jde nějak upravit zvuk.To co leze z Amundsena je hrůza,Bolero mělo mnohem lepší zvuk.

Na toto pozna niekto odpoved? Nevidim dovod, preco by mal byt horsi zvuk. Tiez chcem vymenit Bolero za Amundsena.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Jde nejakym zpusobem nastavit, aby Amundsen pro mapy vyuzival cely obsah pametove karty a ne jen pulku ? Mam 8 GB kartu pouze na mapy, ted je tam 3,9 GB dat a dalsi nejdou nahrat a zbytecne je druha pulka karty prazdna. Kupovat vetsi kartu, u ktere se zase vyuzije jen pulka mi prijde zbytecne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Čau koupil jsem si navi Amundsen a zarazilo mě že na kartě, kde jsou mapy tak soubor má jen 208 MB!!! Není to nějak málo?

Další dotaz je, že když jsme navi zkoušel s vytaženou univezální GPS anténou nad přístrojovku ( byl jsme zavřený ale v cihlové garáži) tak mi to prostě nechtělo ukázat polohu, kde se zrovna nacházím a stále tam bylo misto, kde to asi předešlý majitel odpojil... Dělám něco špatně, nebo to má takové zpoždění???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je zobrazované kolečko aktuální polohy na mapě červené? Pokud ne (je šedé), tak je bez signálu a chybu bych hledal možná v GPS přijímači. Taky ho mám v přístrojovce, ale když se tam jednou otočil, tak už mi to taky trochu zlobilo, proto jsem ho tam přilepil oboustrankou, ať je tam rovně a je to OK.

Editováno: , autor: ViktorMPI
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

tak pro info:

7N0 907 530 D funguje v mem aute s Amundsenem /(u me ve variante RNS310 z VW)

diagnostika maka, (navi musi byt zapnuta)

diagnostikou lze aktivovat servisni menu podobne jako u Columbusu..

edit: pridavam par fotek

honza

post-100-0-11557000-1314680420_thumb.jpg

post-100-0-66847200-1314680426_thumb.jpg

post-100-0-95419900-1314680431_thumb.jpg

post-100-0-39670000-1314680437_thumb.jpg

post-100-0-65375700-1314680441_thumb.jpg

Editováno: , autor: honzik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Milhausek,ferda : ale stejne by me zajimalo co vubec ta jednotka 61 ma delat. (2nd baterie a asi ma ridit jeji nabijeni....) , ale kdyz ta jednotka existuje pouze virtualne tak by mela jit nejak rozumne nastavit ? urcite to nema vliv na funkcnost cehokoli na aute (nabijeni hlavni bat , usnuti auta apod).

stejne budu auto asi vracet lisingovce (operativni liz.) tak tam vratim puvodni GW 1K0 907 530 Q ,ktera dela vse co ma, pouze nejde diagnostika 37 - coz me netrapi, neb v tom aute navi nebyla..

Honza

ps. zlatej kolumbus.......

Editováno: , autor: honzik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...