Přejít na obsah

AMUNDSEN


Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...
  • o 4 týdny později...

Dobry den, prosim o radu, nechal jsem si vymenit autobaterii u OII. Ted po zapnuti navigace mi neukazuje aktualni polohu(ukazuje polohu "nekde" v zahranici). Pred vymenou autobaterie normalne fungovala. Zkusil jsem i tovarni nastaveni, ale nepomohlo. Je nejaky figl na restart nebo tak neco? Dekuji za odpoved.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Díky za odpověď všichni mě tvrdí že gateway musím vyměnit jinak mě to bude vybijet baterii Teda moji ženě :)takže jenom nakodovat? 

s tím volantem a maxikem su Teda zklamaný že nepůjde, měl jsem scouta 2008 predface a tam šel i volant i maxik ale jak se zapla navi tak nešlo na maxiku už přepnout na pc, musela se navigace ukončit aspoň tak si to pamatuju, byl tam columbus tak sem myslel že amundsen bude fungovat aspoň stejně 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 4 týdny později...

Zdravím....mám Octavia 2 2008 měl jsem tam Stream ,pak NexusAmundsen 310 vše fungovalo jak zobrazení maxidot,tak multifunkční volant,baterie držela,teď jsem koupil Amundsen+ 315 a maxidot nezobrazuje nic a ani multifunkční volant nejde.

 

 

 

 

Editováno: , autor: galaher
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Myslíte si, že update RNS FW vyřeší i chybu spojení handsfree s iPhonem? Spárování proběhne, ale asi po 30s znovu probíhá hledání a inicializace telefonu. Androidy fungují bez problémů. Pokud by měl někdo z Vysočiny zájem toto vyřešit, budete nejlepší

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Tak vše nakodované a multifunkční volant pořád neovládá Amundsena(315).Podvolantovou jednotku teď mám 1K0953549AQ,která normálně původní rádio Amundsen(310) ovládala. Na doporuční mám vyměnit podvolantovou jednotku za 1K0953549CH.Je ještě jiné označení jednotky,která by ovládala multifunkční volant než 1K0953549CH ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...