Přejít na obsah

AMUNDSEN


Doporučené příspěvky

Ahoj, chtěl bych se zeptat a asi už se tu jistě na to někdo ptal, mám octavii 2 2008 a chci kupovat amundsen+, maxidot nemám, jen polodot a mám climatronic, co vše mi půjde a co vše musím udělat po připojení navigace,aby mi to nevybíjelo baterku, jak se tu občas psalo, moc děkuji za odpovědi, případně jestli mi někdo pomůže, jsem z Hradce Králové 

Editováno: , autor: FilKut83
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Ahojte, najde se tu někdo kdo mi poradí jak zprovoznit navigací Amundsen+

Mám problém že navigace po odpojení baterie neukazuje aktuální polohu a ukazuje místo o 50 km jinde, dále to nenačte ani jeden satelit. Před odpojením baterie navigace fungovala. Děkuji za rady. Jinak auto mám Octavii II r.v.2011 a navigace je originál z výroby.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 hodinami, miruna1075 napsal:

Ahojte, najde se tu někdo kdo mi poradí jak zprovoznit navigací Amundsen+

Mám problém že navigace po odpojení baterie neukazuje aktuální polohu a ukazuje místo o 50 km jinde, dále to nenačte ani jeden satelit. Před odpojením baterie navigace fungovala. Děkuji za rady. Jinak auto mám Octavii II r.v.2011 a navigace je originál z výroby.

 

Nikdo mi neporadí jak tu navigaci opět zprovoznit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1. Necituj bezprostředně předcházející příspěvek a už vůbec ne svůj!!! Kdes to viděl?

2. To si myslíš, že tady někdo celé dny nepřetržitě číhá s radou zrovna na tvůj příspěvek? Vyčkej, buď se někdo ozve, nebo také ne. Upování témat zde netrpíme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 měsíce později...
před 13 hodinami, Roman666 napsal:

Mohli bychom se tada na tom fw nějak domluvit? Na způsobu předání a samozřejmě také na ceně a platbě.

Chtěl jsem napsat sz, ale nějak mě to nejde 

Jasně, určitě se domluvíme.

 Napiš mi email. Mám plnou schránku a nejde mi psát ani přijímat zprávy. Zkoušel jsem to promazat, ale furt to nejde. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Radio je úspěšně aktualizováno a šlape jak hodinky! Tak touto cestou musím poděkovat uživately "clouseau" za rychlou odezvu a velkou!! Vstřícnost. Pokud budete potřebovat cokoliv ohledně firmware software na rádio Škoda Amundsen (a určitě i jiné typy autoradií) nezbývá než doporučit!! 

Pán se opravdu vyzná. 

Editováno: , autor: Roman666
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám zas jeden dotaz. Dá se do Amundsenu 310 vložit cíle do paměti pomocí programu "ŠKODA MYDESTINATIONS"? Pokud ano jak? Stačí vytvořit složku(vCard) na sd kartě, nebo se musí vložit do nějaké složky, která už je součástí map? A jde to vůbec? Nerad bych něco pokazil. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...