Přejít na obsah

AMUNDSEN


Doporučené příspěvky

Zdravim,mám dotaz.Přemýšlím nad koupí Amundsen,Amundsen +,nebo jeho ekvivalentu pro wv. A chci se zeptat.Mám octavii 2,rv 2008  Přred FL..Maxidot. Bude se mi navigace zobrazovat i na maxi dotu.?Jak je to s Dopravními informacemi  RDSTMC,,funguje to spolehlivě.Popřipadně neprodáváte někdo.Díky za odpověd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
  • o 4 týdny později...
  • o 4 týdny později...
  • o 4 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Zdar lidi. Chci dát do své O2 2007 před FL nové rádio. Teď tam je nějaký originál swing nebo něco takového. Přemýšlím nad Kolumbusem, Amundsenem nebo RCD 330+

A teď potřebuji poradit.

Navigaci až tak nepotřebuji (nebyla by špatná ale...), používám na mobilu Google mapy. Co preferuji tak bluetooth pro hovory a přehrávání hudby, ideálně kdyby rádio umělo youtube- mám od operátora media pas(neplatím za přehrávání).

Vím že Kolumbus nemá bluetooth ale zase se dá dokoupit modul, co ale videa atd?

Ta RCD 330+ jde v pohodě na starší O2?

Díky

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poprosim o radu-mam O2-FL  Amundsen+ a chtel jsem si nahrat firmware 0270-stale hlasi chybu cd-jenze kolega co me to chtel nahrat-bezne toto cd pouziva u vw a nahraje to bez chyby-je nejakej rozdil pro skodovku a vw  v.0270? cd a mp3 me hrajou v pohode i stare vic jak 10 let-dekuju za radu

 

2-dotaz jakou BT jednotku bych mel hledat,aby radio fungovalo HF sada s Huawei telefonem-mam sice nejakou Bury HF-ale nema cestinu ato me docela vadi

 

 

IMG_20200504_103310.jpg

IMG_20200504_103321.jpg

IMG_20200504_103329.jpg

Editováno: , autor: bobo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 4 měsíce později...

Zdarec. Koupil jsem Amundsen+ (RNS 315) a teď:

-Pozice na navigaci není aktuální, ukazuje polohu asi o 220 km vedle. Rádio není ještě na pevno usazené ,jenom sem ho zkoušel a byla zapojena jenom gps anténa, rádio anténa nebyla zapojena.

-Dále při hovoru mně nebylo slyšet - musím dokoupit mikrofon?

- mám mapy west europe 0031, umíte někdo zaktualizovat? 

-verzi softwéru nevím, jak zjistit?

Děkuji, klidně i na můj email hrusoman@seznam.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...