Přejít na obsah

AMUNDSEN


Doporučené příspěvky

Mikysek007

sice pozdě ale: nevim jaké koncovky má ta stará navigace, moná bude potřeba vyměnit kabel od anteny a gps. Jinak- s MF volantem ti bude komunikovat bez problémů hned, s klimou na displeji amundsena se rozluč, aby se zobrazovali parkováky je nutné vyměnit jednotku parkovacích senzorů, změnit mírně zapojení a nakódovat, pak to funguje. Máme stejné auto, dělal jsem to samé.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 3 týdny později...

Zdravím, 

 

v Octavii 2 rv 2006 jsem měl dodělávaného Swinga a vše fungovalo ok. 

Ale teď jsem koupil Amundsena plus a nemaká, jak bych si přeedstavoval. 

 

 

Problém 1:

 

Nenačte mi vůbec sd kartu. Ať zformátuju jak koliv, tak po vložení karty se nic neděje.

Ani když zmáčknu média a sd karta, tak napíše že tam není karta.

kartu jsem pak zformátoval na Fat a vzdal jsem to. 

Např. aux funguje. Píchnu kabel a nápis AUX zezelená a muzika hra.

Kdežto po vložení karty nápis sd karta nic neudělá.

 

Problém 2:

 

Mám BT jednotku, která je určena pro O 2 FL a tudíž není možné ovládat telefon na Maxidotu.

Mělo by jít to ovládat na rádiu, ale telefon mi to neukáže a nejde nic. 

 

Pokud by někdo uměl vyřešit tyto problémy, byl bych mu moc vděčný.

Jsem z Pardubek a do 100 km jsem ochoten dorazit.

Myslím, že Milhausek by to zvládl, ale odpovídal jsem mu na jiný příspěvek a zatím se nevyjádřil.

 

Ještě jednou díky za každou radu :-)

Editováno: , autor: Krtek7788
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kabelaz vzdadu do konektoru se nejak prepinovavala/predelavala? Zkontroluj podle stitku na Amundsenu spravnost zapojeni spinaneho a staleho napeti ... barva kabelu, nejlepe premerit multimetrem

SD karta to je divny, to by melo jit, nebyl nejak Amundsen upravovany/rozdelavany?

Na menu telefon potrebujes jeden z novejsich FW, jinak to tlacitko funguje jen jako Mute. ( predpokladam ze to je Amundsen stary (RNS310) ne Amundsen + (RNS315)

 

D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Žádný Amundsen, Amundsen+ a ani RNS310 nebo RNS315(3AA = označení pro Passat B7 a to číslo co jsi sem dal je objednací číslo map)nemá toto číslo dílu. Nemluvě o tom, že nefunkčnost SD karty bude mít mechanickou příčinu.

 

Pokud chceš dál laborovat co s tím tak stiskni a podrž stisknuté tlačítko SETUP a pak zvol položku: Informace o verzi a opiš informace co tam najdeš.

Editováno: , autor: ferda25
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Existuje aktualizace na verzi 0417, ale nevěřím, že vyřeší problém s SD slotem a tato verze nemá v sobě HF jednotku, tj. snad to vyřeší problém se zobrazením externí HF jednotky + problém s uložením. Pro ověření kompatibility hf jednotky a této navigace by bylo lépe zde uvést číslo hf jednotky.

Editováno: , autor: ferda25
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na to nastaveni bych zkontroloval kabely, spinane a stale, mohlo by to byt tim ... Diagnostika - zkouset vicekrat pres jednotku navi ( ne radio ), u starsich aut byl alespon s novejsima verzema RNS310 ( takze mozna i u tveho RNS315 ) problem s pripojenim diag, nekdy se to poresilo novou FL GW. A nebo take muze byt nejake domrvene, kdo vi co stim kdo delal ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyčti kódování HF jednotky(adresa 77). Přístup přes diagnostiku je u Amundsena+ jen přes jednotku na adrese 37(navigace), ale pro diagnostiku je nutná gateway řady 1K0 s minimálním indexem Q(pro aktivaci telefonu však toto není důležité).

Editováno: , autor: ferda25
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se ji pokus rovnou nakódovat: 0010366 a pak vypni zapalování a vytáhni klíč a zase zapni zapalování(někdy je nutné i jednotku odpojit, ale většinou stačí tento postup). Pokud se diagnostikou nespojíš ani s touto jednotkou je nutné hf jednotku nakódovat v jiném autě a pak vrátit do tvého.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...