Přejít na obsah

AMUNDSEN


Doporučené příspěvky

Aha, Amundsen (bez +, RNS-310 ) nema BT, mas nejspise samostatnou jednotku BT, koukni pod kryt pod sedadlem spolujezdce. Sparovat to musis pres Maxidot, das na telefonu vyhledat, das parovat a na maxiku by se ti mel objevit PIN. Az se to sparuje, melo by to jit, tedy za predpokladu ze ams na Amundsenovi posledni FW, u starsich FW menu Phone nefungovalo, respektive fungovalo jen jako tlacitko Mute. D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslim ze to plusko neni a nevim jak zjistit jestli tam BT jednotka je nebo neni, ale telefon mi pres BT najde SKODA zarizeni a napise zadejte pin pro sparovani ale nevim kde na AMUNDSENU pin zadat kdyz menu chybi.

Tem PIN musíš přece zadat na telefonu. Jestli Amudsen nemá BT, tak ti to nachází škodováckou BT. PIN na ní by měl být tuším 0000 nebo 1111

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Ahoj všem,

 

mám v nyní zakoupené OII MR2012 navigaci Amundsen+, v přístroji jsou mapy Western Europe 0038.

Víte prosím někdo jaké všechny státy tato verze obsahuje a z kterého roku? Tedy plnohodnotné mapy a případně i jen hlavní tahy...

 

Jinak umí někdo aktualizovat mapy Amundsen+ v okolí UH/ZL?

 

Děkuji  :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zdravím, pořídil jsem před týdnem Octavii II FL s rádiem Amundsen (310). Vše funguje až na GPS, stáhnul jsem do ní mapy V3 a V4, to mi funguje, ale Amundsen není schopen dostat polohu z gps. Pokud při zadání polohy domů dám automat. zadání pomocí gps souřadnic, tak mi to hodí souřadnice někde v Polsku... Nevíte někdo co to může být? Díky moc za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zdravim 

 

Som tu novy a , majitel o2 jazdenej.

 

vymenil som radio 

 

nasiel som navod ako urobit upgrade : http://www.tdisport.com/Forum/topic/7836-guide-to-updating-rns310-firmware/

 

ale zarazilo ma hned par veci . je to na RNS310, moje kupene radio podla vyzoru je skoda amundsen rns310 ale podla toho co ukazuje systemove info tak ani nie : 

 

 

Part Number : 3T0035191A

Software version : 0353

System hardware version : H19

 

 

ked dam part number do google vyhodi mi to rns315, ked idem podla instrukcii tak ked zapnem radio tak ja nevidim nikde napisane aka verzia to je 

 

vidim iba skoda media system. 

 

 

viete mi niekto pls poradit ? tiez by som rad mal zapnutu funkciu BT na tom kedze sa to da ze vraj .

 

 

vdaka este raz 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

no to číslo part number závisí aj od FW. Ja mám síce skúsenosť s Columbom, ale tu by to malo byť podobné. Mám navi bez indexu a keď som ho upgradoval ukazoval mi v nastaveniach už číslo s indexom.

Keď chceš vedieť na 100% tvoje číslo tak vyber rádio a nájdeš ho na štítku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 3 týdny později...

Zdravím, ve své O II FL mám problém s Amundsenem, nahrál jsem na něj mapy V4 a navi není schopná určit přesnou polohu, město trefila, ale ulici už ne. neví někdo co s tím? Když jedu tak normál mění směr, rychlost bych řekl taky odpovídá, ale jezdí po mapě úplně mimo (prostě nepřesná poloha) Neví někdo co s tím? Dík za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zdravim mam dotaz do OKTAVKY r.v 2005 mam v ni Amundsena ale k tomu jsem dostal jen navigacni Cd kde jsou jen mapy BELGIE.Chtel bych to vsedat z Cd na SD kartu a jen Cr ale nevim kde si to mam stahnout po zadani vinka se mi akorat vypise neni zadna dostupna aktualizace.

Muzu stahnout toto co zde daval kolega:

 

nové mapy pro Amundsena - auto vyrobené do 05/2015:

http://vw.download.n...3MIBS2_EU_NT.7z

 

Rozjede mi to Amundsen?Dekuji za odpovedi.

 

S nahranim ci prehranim klasicke navi si poradim/technicky unlock at./ ale s tady s tim si rady proste nevim. A nechci kupovat kartu za 4 tisice kdyz chci jen mapy Cr. Dekuji panove za odpovedi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Dobrý večer,


chtěl bych se zeptat, jestli je možné si mapy v Amundsen+ aktualizovat zdarma (nějaký link na mapy + zkopírovat na SD kartu).


Bohužel, auto mám víc jak 3 roky a bezplatné aktualizace ze škodovky už u mě nejdou.


 


Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...