Přejít na obsah

AMUNDSEN


Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...
Pro zajímavost:

http://translate.google.com/translate?hl=n...ps-t9552-50.htm

No a s novým fw 500 běhá i bluetooth jako na Columbusu a řeší řadu chyb a mapa 2009 taky není špatná....

Co mas namysli, ze funguje bluetooth? Bluetooth v teto verzi jeste implkementovany neni, pokud myslis, ze uz tam je pristupne menu telefon, tak to je pak jina...

Jinak jak tu nekdo psal - tak ani HDD se neplanuje pro tuto navigaci...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

zdravim, mam jen takovy dotaz, aby to zobrazovalo spravne parkovaky na predfacelift OII, tak tam budou muset byti ty same zmeny, jako jsou u columbuse? rj parkovaku atd? diky za odpovedi

ps: pripadne vypsat co vse je treba menit, nikde jsem to zde nenasel. diky

Editováno: , autor: swager
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, chtěl bych se zeptat, jestli když budu mít v autě Amundsena a MDI + ovládání rádia na volantu, tak zda se na displeji Amundsena ukazují data z iPhonu, zda jdou přes dotykový displej Amundsena vybírat složky a skladby a zda jdou přeskakovat tlačítky na volantu. Nebo je MDI v takovém případě zbytečné? Vím, že je tam AUX, ale tím nejde mobil nabíjet a vše se musí volit na telefonu.

Díky, Honza

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslim, ze tohle nepujde. I kdyby sis sehnal mapove podklady odjinud, tak je Amundsen neveme. Amundsen bere jen a pouze originalni mapove CD. Stejne tak je to s pam. kartou - bere pouze karty, na ktere byly data zkopirovane pres Amundsena a funguje pouze v tom jednom pristroji.

Takze jakekoliv kopirovani map mimo Amundsena neni funkcni.

Jedina moznost jak mit vsechny mapy je nahrat je na pam. kartu. Ale musis si sehnat originalni CD. Celkem jich je 10. Jedno CD stoji 3 890 KC smile.gif

Myslím, že už to jde...

Editováno: , autor: verich
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Myslím, že už to jde...

A můžu vědět jak už jsou ty mapy pořešené? Zabýval jsem se tím cca 3/4 roku zpět (v době zakouení OII s Amundsenem) a tehdy to bylo naprosto bezvýsledné... :-( Pokud máš (nebo kdokoliv jiný) nějaké info, prosím dej vědět třeba do PM.

Dík

Editováno: , autor: dudlad
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Zdravim,

AMUNDSENA mam chvilku a rad bych se zeptal mistnich matadoru na nekolik otazek:

1) Je možné nějak navigovat na misto na mapě?

2) Je možné pokud mám například v zahranici vice obci se stejnym jmenem si zobrazit jejich polohu na mape (abych nedopadl jako kolega ve Francii, ktery volal znamemu, ze uz je na hranicich mesta a kde se tedy sejdou a po chvili hovoru zjistil, ze je sice na hranicich stejnojmenneho mesta jen asi o 450km jinde)

3) Je možné přidat nějak hromadně vlastní body zájmu do navigace (např. Radary, ale i cokoli jineho, nejlepe tak abych si mohl i zvolit upozorneni na takovy bod)

4) Je možné zobrazit v mapě celou trasu?

Odpovedi jsem sice zkousel hledat, ale bud spatne a nebo nejsou. Mozna to nejde mozna az od nejake verze FW. Mam Amundsen v SII s MaxiDotem a ovladanim na volantu (SW 0227; HW H13)

Diky

Editováno: , autor: kapitola
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čaute lidičky,

prosím o radu. Koupil jsem Amundsena a ve svém voze jsem měl předtím Bolero. Mám navíc HF sadu premium III. a vše mi na Boleru fungovalo bechybně včetně ovládání telefonu právě přes rádio Bolero. U Amundsena mi ovšem vůbec nenaskakuje menu telefon, tak nevím ,kde je chyba.Po zmáčknutí tlačítka PHONE se mi pouze ztiší zvuk a to je tak všechno.

Děkuji za jakoukoliv radu

Roman

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

toto sú presne otázky, ktoré trápia i mňa. Bohužial odpoveď je na každú z nich nie :-(. Faktom je, že bez týchto funkcií - zadanie miesta (cieľa) poklikom v mape, zobrazenie vypočítanej trasy na mape je bohužial navigácia v celku nepoužiteľná :-(. Sú to predsa základné funkcie, ktoré by GPS navigačný systém mal umožniť. Keby bola možnosť aspoň zadať súradnice GPS ako cieľ.

Neviete niekto či existuje už nejaký firmware, ktorý by toto umožnil?

Díky moc.

Mufi

Zdravim,

AMUNDSENA mam chvilku a rad bych se zeptal mistnich matadoru na nekolik otazek:

1) Je možné nějak navigovat na misto na mapě?

2) Je možné pokud mám například v zahranici vice obci se stejnym jmenem si zobrazit jejich polohu na mape (abych nedopadl jako kolega ve Francii, ktery volal znamemu, ze uz je na hranicich mesta a kde se tedy sejdou a po chvili hovoru zjistil, ze je sice na hranicich stejnojmenneho mesta jen asi o 450km jinde)

3) Je možné přidat nějak hromadně vlastní body zájmu do navigace (např. Radary, ale i cokoli jineho, nejlepe tak abych si mohl i zvolit upozorneni na takovy bod)

4) Je možné zobrazit v mapě celou trasu?

Odpovedi jsem sice zkousel hledat, ale bud spatne a nebo nejsou. Mozna to nejde mozna az od nejake verze FW. Mam Amundsen v SII s MaxiDotem a ovladanim na volantu (SW 0227; HW H13)

Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me jenom pribyvaji otazniky:

5) Lze nejak seradit informace o dopravnich omezenich podle aktualni trasy a polohy?

6) Kdyz uz vidim na trase na mape dopravni omezeni da se nejak rychle dostat k obsahu toho omezeni?

7) Kolega ma nejakou uz asi 7 let starou koncernovou navigaci, ktera umela i ukladat hlasova hlaseni napr z CRo1 a pozdeji si je znovu poslechnout, lze neco podobneho i na Amundsenu?

8) Nevim jak Amundsen, ale Columbus se snad udajne vyrabi v CR, neni nejaky kontakt na vyvojare?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 4 týdny později...

Zkusím problém nadhodit zde (za sebe i "klokana Jacka"):

Mám amundsena, MDI a propojovací kabel pro usb. Po zasunutí flashky se vše načte a hraje, ale jakmile se vypne rádio a pak zase zapne, tak to trvá dlouho, než se znova načte, nebo se nenačte vůbec. Je to normální nebo je někde chyba? Příp. neřeší to nový firmware, který tu nabízel ferda?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...