Přejít na obsah

AMUNDSEN


Doporučené příspěvky

Zformátoval jsem svůj usb flash disk do FAT32, nahrál muziku, ale problém v autě přetrvává. Prostě jak zůstane v MDI, vypnu rádio a znova zapnu, tak se rádio tváří, že tam žádný disk není nebo nekonečně dlouho píše "inicializace MDI". Pokud nezapomenu, tak se na to zeptám v servisu, názorně jim to předvedu a budu doufat, že to nebude fungovat, abych nebyl za blbce. :)

EDIT: Vyzkoušel jsem jiný flash disk a ten se v pohodě načte i po vypnutí/zapnutí navi. Takže chyba je v mém obstarožním 256 MB disku.

Editováno: , autor: Woodbine
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Poprosím o radu zkušenějších. :)

Příští týden mám na salonu přebírat Yetiho,který má v základu radio Swing.Dnes mi volal prodejce,že "vyšetřili" jednoho Amundsena a pokud si připlatím 5 tisíc,tak mi ho tam dají místo Swingu.

Jde mi hlavně o to,zda není zvuková kvalita nějak výrazně horší než má Swing,protože časem plánuji nějaký zesilovač+kabeláž+repro,dále mne zajímá zda bude zobrazovat maxidot údaje z navi a také zda je nabízená cena dobrá v porovnání s alternativou přenosného TomToma kolem 5 tisíc.

Ta navigace je pro mne ne úplně podstatná věc,auto bude pilotovat spíš manželka,ale když se tato možnost nabízí,ta o ní přemýšlím.

Omlouvám se,že tu na O2 foru zacláním s Yetim,ale tam vzhledem k prodaným kusům aut v sekci Yeti ještě moc rozumů nezískám. :palec2:

Díky Petr.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Tak jsem to dneska prověřil a tohle vše co je výše ve videu opravdu s novým firmware ta navi umí....

Ahoj, pevně věřím, že se brzy potkáme a ten fw. u mne přehrajeme, už se těším. Můžu dotaz, jak(nemám čas a prostředky ho shánět-nahrát) jsi se k tomu SW dostal a je oficiální, projel jsem již několik velkých servisů Škoda-auto a ty ani nevědí, že něco jako fw. pro Amundsen existuje :-( Profíci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Doufam, ze jsem blbe nehledal, ale nikde jsem se nedozvedel, co vsechno se musi predelat, kdybych chtel dat Amundsena do OII m.r. 2006. Je to stejne jako treba u Bolera, tedy novou Gateway? Pripadne Climatronic a RJ parkovaku? Pujde mi ovladani z volantu? Ted mam v aute Nexus, ale stve me absence MP3.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doufam, ze jsem blbe nehledal, ale nikde jsem se nedozvedel, co vsechno se musi predelat, kdybych chtel dat Amundsena do OII m.r. 2006. Je to stejne jako treba u Bolera, tedy novou Gateway? Pripadne Climatronic a RJ parkovaku? Pujde mi ovladani z volantu? Ted mam v aute Nexus, ale stve me absence MP3.

Gateway, RJ parkováků, Climatronic vyměnit.. volant půjde... s Climatronicem není jisté jestli bude chladit..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli se pro Amundsena opravdu rozhodnu, tak az ho sezenu vymenim zatim jen tu gateway. To ze se mi nebudou ukazovat na displeji info z parkovaciho asistenta a z climatroniku me az tak netrapi. Mozna to dodelam pozdeji...

Jinak co se tyka tech map, tak by to mely byt Teleatlas FX.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jakou gateway bych mel koupit, aby mi Amundsen fungoval? Momentalne tam mam F a podle toho co jsem se docetl tady na foru by to melo fungovat s temahle: L, P, Q, S, AA, AC. Je to tak? Jaky je mezi nima rozdil? Jakou je lepsi koupit s ohledem na mozny budouci rozsirovani - face climatronik treba.. Kdyz dam novou gateway, bude mi fungovat Nexus? Budu neco upravovat na elektrice a tak si rikam, ze bych tam tu gateway dal ted a Amundsena koupim az narazim na zajimavou nabidku.

Editováno: , autor: tomina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...