Přejít na obsah

AMUNDSEN


Doporučené příspěvky

Zdravím všetkých.

Tak som si dal aktualizovať FW na mojom Amundsene SW 212,Hw H11 na verziu 235 všetko v pohode ale stále mám jednu

otázku.Ako dostať na obrazovku náhlad mapy,2D.3D - ponuku Extra vid.priložené obrázky.Je to tou HW H11 verziou ,

alebo dá sa to vôbec nejako aktualizovať?

post-47974-0-39901300-1316422633_thumb.j

post-47974-0-26100500-1316422680_thumb.j

post-47974-0-60549500-1316422735_thumb.j

post-47974-0-48907900-1316422778_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všetkých.

Tak som si dal aktualizovať FW na mojom Amundsene SW 212,Hw H11 na verziu 235 všetko v pohode ale stále mám jednu

otázku.Ako dostať na obrazovku náhlad mapy,2D.3D - ponuku Extra vid.priložené obrázky.Je to tou HW H11 verziou ,

alebo dá sa to vôbec nejako aktualizovať?

Chlapy ... neviete mi prosím s tým poradiť??

Editováno: , autor: dodok
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

nevite nekdo co zobrazi Amundsen pri prichozim hovoru z HF ? (ze lze hovor vzit a polozit je jasne,ale vidim kdo vola ?)

presto ze jsem amundsena mel nejaky rok v aute ,tak jsem si toho nevsiml,protoze jsem mel Maxidot a tm se vse zobrazilo (jmeno / tel cislo) , ted vsak Maxidot nemam, takze hovor prijimam na telefonu....tusim ze kolumbus to zobrazoval..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Ahojte,

uvažujem o Octaviii Combi III. a rozhodujem sa medzi Amundsenom a Bolerom. Mám prenosnú navigáciu IGO a som s ňou spokojný (viem pravidelne aktualizovať mapy aj POI body)

Ale zabudovaná navigácia má aj výhody ... tak neviem.

Ako ste spokojní s Amundsenom ???

Dokáže Amundsen, alebo Bolero prehrávať video ???

Alebo vie niekto na to tieto rádiá(navigácie) upraviť ???

ďakujem za odpovede a prajem šťastný nový rok !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj, poradte mi prosim nekdo jak zjistim:

- presne oznaceni radio Amundsen? je to RNS310 nebo RNS315? nebo uplne jina?

- jakou verzi firmware mam aktualne v radiu nahranou?

- jakou verzi map v navigaci Amundsen pouzivam?

Snazil jsem se prohledat v ruznych setting, ale nikde nic :(

Editováno: , autor: Dzany
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Tak Amundsen po prozatímním zapojení do Fabie předfacelift než přijde převodník/gateway, připojen bez převodníku:

- GSM 2 normálně funguje (na Amundsenu se zobrazí symbol telefonu v levém horním rohu displaye, ztlumí se rádio)

- podvolantový modul normálně funguje (hlasitost, přepínání stanic, přepínání zdrojů hudby)

- příjem stanic je o něco horší (nemám ještě redukci a anténa je připojena jen do jednoho vstupu)

- po vypnutí klíčku se nevypne - pravděpodobně stále zapnutý i po vypnutí klíčku za chvilku změřím odběr

- na Maxidotu se samozřejmě nic z Amundsenu nezobrazuje, Maxidot je trvale přepnutý na režim telefon, ze kterého nejde přepnout na palubní PC, pořád se přepíná zpět na menu telefon

To je pro ty, co chtěli vědět co to dělá bez převodníku.

EDIT:

Včera jsem nainstaloval jsem do Fabie navigaci Amundsen (RNS 310) a chtěl jsem se zeptat jak jste spokojení s kvalitou zvuku?

Já můžu upřímně říct, že nic horšího jsem snad v autě ještě neslyšel, kvalita zvuku je naprosto příšerná, jen při trošku vyšší hlasitosti je to neposlouchatelné, úplně to trhá uši, zvuk je naprosto plochý, nevýrazný, výšky naopak šíleně ostré, nepříjemné. Ať nastavíte "výšky, středy, basy" jakkoliv, hraje to vždycky příšerně.

Je to normální? Zkoušel jsem jak originální CD, tak MP3 a je to stejné. Jako by koncový zesilovač byl z taiwanského kazeťáku. Myslel jsem, že nic nemůže hrát hůř než rádio Dance a to jsem se šíleně spletl. Takže mám super display, MP3 z SD karet a je mi to narosto k ničemu, jsem hrozně zklamaný. :(

A nevím jak to vyřešit, zřejmě jedině výměnou za jiný model navigace. :( Napadlo mě, jestli to nemá výstup na zesilovač, který by to vyřešil, že by se obešel ten příšerný koncový stupeň v Amundsenu, jestli je to tedy tím.

Editováno: , autor: Sias
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nakódovaný BAP soundsystem znamená nehrající reproduktory a jediné co je možné kódovat je typ auta. Ve dveřích jsou originální reproduktory nebo byla zachovány při montáži neoriginálních základní paramatry jako je odpor reproduktorů?? Verze fw v tvé navigaci???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 3 měsíce později...

takže, mám předfacelift O2 2008, sehnal jsem si origo antenu z oktávky facelift a gps a Fm kabel, natahl, připojil. po spuštění jsem jenom zadal pin a vše funguje jak má, rádio se po vytažení klíčku vypne, komunikuje správně s MF volantem, příjem lepší jak stream. Mám totiž zapojené dvě antény- novou poloutev s fm prutem + starý prut, který se mi snad podaří schovat někam pod čalounění. Jediné co nejde jsou parkovací senzory, mám už řídící jednotku z faceliftu, pro úpravu kontaktuju asi uživatele Vašu a tím to bude komplet hotovo. Celá ta sranda vyšla celkem levně, dlouho jsem sháněl potřebné díly za levný peníz (aukro, bazoš, atd...) a docela jsem ušetřil. Takže už teď s amundsenem spokojenost...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lidi, měl bych pár dotazů a budu vděčný za odpovědi, sám o koupi Amundsena uvažuji.

Konkrétně to začalo mým mizerným příjmem ploutvičky na střeše, kterou v blízkých dnech vyměním za výše zmíněný prut s GPS ploutvičkou. Rovněž budu tahat nový FM kabel a když už, přiobjednal jsem i GPS kabel - do foroty, 400Kč navíc už přežiju.. Momentálně ve své OII (rovněž MR 2008, předface) používám denně přenosný Garmin, není však již nejnovější a ani komfort ovládání není nejlepší. Navíc ani se zvukem, ani se vzhledem mého současného Streamu moc spokojen nejsem, grafika displeje je noční můra.. Nyní však k otázkám:

1) Jak si navigace stojí v přepočítávání krátkých a středně dlouhých tras? (= 0 - 200km). Čili:

- zda se neztrácí ve městech

- zda má a využívá TCM

- za jak dlouho načte mapy

- jak věrohodné pokrytí tyto mapy mají (vč. čísel popisných, apod.)

2) Umí hlasově navádět (česky) klasicky do repro?

3) Zobrazuje maximální povolenou /aktuální rychlost (dle GPS)?

4) Je schopna navigovat dle zadaných GPS souřadnic?

5) Zkušenosti s krádeží?

6) znázorňuje "tupě" pouze jednotvárnou mapu, nebo mapu před odbočkou přiblíží, vč. patrné šipky kam se zařadit?

7) Dle předchozího příspěvku tedy předpokládám, že s předface není problém = mohu nechat starou gateway jednotku, stačí pouze zapojit, zadat PIN a nakódovat - nebo se mýlím?

Předem děkuji, to jsou zásadní body, které chci porovnat s přenosnou GPS a dle toho se rozhodnu :)

Editováno: , autor: _Denis_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já jsem si amundsena pořídil kvůli přehrávání SD karet, ať furt nemusim pálit na cd. Oproti boleru nemá žádné problémy s jasem, jde krásně vidět. Jestli máš MR 08 tak bez problémů, až na ty parkováky. Jinak navigace stojí za houby, ale kvůli navigaci jsem to nechtěl, používám navigaci v telefonu nokia, která je zadarmo, podrobná... prostě maximální spokojenost. Jo ploutev s prutem doporučuju, příjem bez problémů, a když si tam necháš i původní anténu (stejně nejde z kabelového svazku vyplést a natahnout nový kabel musíš kvůli jinému konektoru) tak máš problém s dvoutenerovým rádiem vyřešený.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji za odpovědi, už mám aspoň trošku jasněji, nicméně kdyby se přeci jen našel někdo, kdo mi to ještě více upřesní, budu rád :)

Slot na SD vesměs nepotřebuji, já přehrávám na AUX z iPhone.. Co se navigace týče, je pro mě poměrně důležitá, tady bych ocenil to upřesnění, v čem přesně je na houby? Jedná se o to, že cesty více-méně znám, nicméně akviduji zákazníky, které neznám a proto si vždy na internetu najdu souřadnice, hodím je do GPS a ta mě pošle na místo. Čili nepotřebuji žádné extra vychytávky, potřebuji však spolehlivost a buď čitelnou šipku na displeji (MAXI-DOT nemám), nebo pečlivé hlasové navádění.

Nicméně v případě nutnosti pořád mohu používat přenosnou navi, jde mi o lepší zvuk - v čem se konkrétně oproti Streamu změnil? - čitelnější displej a hezčí design, ten Stream interiéru na kráse moc nepřidá..

EDIT:

jinak co jsem se koukal na videa, vypadá to, že při vstupu z AUX umí s mobilem komunikovat a zobrazuje playlisty - což považuji za velké +, při jízdě stále štrachat v jumbo-boxu a přehazovat na iPhonu skladby není moc praktické..

Editováno: , autor: _Denis_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...