Přejít na obsah

AMUNDSEN


Doporučené příspěvky

Zdravím. Omlouvám se jestli jsem přehlídl něco na co se teď budu ptát pročetl jsem to tu tak nějak křížem krážem a nenašel jsem řešení pro svojí prekérku... možná jen blbě koukám... mám O2 2008 před FL do současný doby tam byla navigace RNS300, multifunkční volant a origo handsfree sada. vše šlapalo ok ovládání z volantu i propojení telefonu a jeho ovládání ať již hlasem nebo volantem a propojení na maxíka. bohužel tahle postarší třístovka se odporoučela do věčných lovišť a pořídil jsem výhodně RNS315 zapojil jsem jí a šlape respektive šlape napůl, propojení na climatronic a parkovací senzory s tím problém nemám že nejdou ani nevyžaduju ale štve mě že nejde ovládání z volantu :-( respektive levá část, kde je ovládání telefonu šlape ale pravá část, kde je hlasitost a přepínáni skladeb atd je bez reakce. V elektru jsem totální laik (ačkoli po přečtení tohodle fora o něco chytřejší) takže jestli jsem trotl a nemůže to vůbec běhat tak se omlouvám za zbytečný příspěvek. Dík za každou reakci.

Editováno: , autor: Kazim
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Dnes mi Amundsen+ prestal z niceho nic nacitat jakoukoliv SD kartu. At je karta venku nebo uvnitr, tak se tvari, jako by karta byla vlozena a nic na ni nebylo. Karta je ok, v jinem aute a v pc funguje. Mohla se jen tak bez priciny rozbit ta ctecka? Zkousel jsem reset do tovarniho nastaveni to nepomohlo. Auto je jeste v zaruce, tak jim to kdyztak v pondeli hodim, at to opravi, ale radeji se ptam, jestli se s tim nesetkal a neda se to prece jen nejak jednoduse vyresit. Nejak se mi nezda, ze by to 3 roky fungovalo a ted bez toho abych s tim cokoliv delal, to najednou prestalo.

Editováno: , autor: mike_k
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 2 týdny později...

na USB tohle http://skodateile.cz/index.php?pg=product∏=170&menu=Škoda|Octavia II(A5)|Audio a Navi&img_b=IMG_2470.JPG&album_adr=/album&album_start=0#fotoalbum a BT nějakou GSM jednotku.

Dekuji jeste navod jak to instalovat?? Nekde jsem cetl ze musim navi-amundsen nakodovat?? Dejuji za odpoved

Odesláno z mého E2303 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...