Přejít na obsah

AMUNDSEN


Doporučené příspěvky

  • o 3 měsíce později...
  • o 2 týdny později...

Caute. Vie niekto poradit? Vymenil som swing za AMUNDSENA + v octavii ii mr 2007. Radio nekomunikuje s MF volantom a ani na maxidote nezobrazuje nic. S radiom som vymenil i GEATWAY za AD. Radio je RV 2010. V GETWAY som nakodoval navigaciu. Viete poradit aby siel MF volant a aby ukazovalo na maxidote. Klimu tiez neukazuje na amundsene na swingu predtym vsetko fungovalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

No ja síce som audiofil, ale od auta nečakám diskotéku. Tam mi stačí keď to pri vyššej hlasitosti nie je úplne ploché, len som sa bál že chyba nie je v reprákoch ale v amundsene+. Keď som mal focus tak som naopak menil vstavané rádio za pioneer a repráky zrazu neuveritelne ožili, ale toto mi už pripadalo moc zlé na to aby to bola chyba rádia. Takisto sa mi celkom lúbi ta navigácia a nechcem to meniť, čiže som rád že by malo pomôcť vymeniť repro.

 

edit: poradili by ste mi prosim aké repro tam kúpiť? Našiel som iba toto, ale no neviem...

http://www.autohifi-jean.cz/reproduktorovy-set-Skoda-octavia-ii-tlumeni-p-3679.html?zenid=137dc8db83c7816e007641ca98854cf4

 

Editováno: , autor: BlazingUFO
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...

Zdravím přátele kamarádi, mám takový dotaz koupil jsme si superba II, 3/2010 a mám tam amundsena ale mám jen CD s německými mapami jde to nějak nahrát abych tam měl i jiné země a nemusel bych kupovat sd kartu za 5000 děkuji 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Logcek napsal:

Zdravím přátele kamarádi, mám takový dotaz koupil jsme si superba II, 3/2010 a mám tam amundsena ale mám jen CD s německými mapami jde to nějak nahrát abych tam měl i jiné země a nemusel bych kupovat sd kartu za 5000 děkuji 

Ahoj!

ano, jde to nahrát, ale potřebuješ Laptop s linuxem a  integrovanou čtečkou karet na motherboardu.

A to nejdůležitější je sehnat kartu se kterou to jde. Jsou to některé starší karty samsung EVO,

které už se nevyrábí a tak je lze sporadicky najít někde v doprodejích...a i tam už asi ne..

Problém je, že se nedají  přesně identifikovat...některá funguje, některá ne.

 

Pokud by sis s tím neporadil, nebo nechtěl ztrácet čas a peníze sháněním vhodné karty a laptopu, pošli mi zprávu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Ahoj, mám dotaz. Mám Octavii 2 2011 bez externího Bluetooth telefonu.

 

Měl jsem Amundsena RNS310 bez Bluetooth. Nainstaloval jsem si Amundsena+  RNS315 s bluetooth. Problém je ten, že na maxidotu mi chybí menu od telefonu. Navigace a rádio na maxidotu se zobrazuje korektně. Je mi jasné, že externí jednotku Bluetooth supluje navigace, což znamená, že stejné zprávy na CANu posílá jak externí Bluetooth, tak Amundsen+.  Tak jsem udělal to, že jsem v Gateway povolil 77-Telefon, což logicky vedlo k tomu, že Gateway hlásí chybu, že mu chybí Bluetooth jednotka. Samozřejmě, že Gateway chybí zprávy o tom, že tam jednotka Telefonu fyzicky není, ale aplikační zprávy BAP ohledně telefonu na CAN komunikaci tam jsou.

Chyba je zaspaná v Gateway, ale zase na maxidotu je zobrazena telefonní nabídka Bluetooth. Prostě to na maxidotu funguje jak má. 

 

Podle mě je problém v Gateway, protože je stará a nedokáže si poradit s Amundsenem+ s interním Bluetooth. Novější Gateway by měla tyto zprávy přeposílat na maxidot bez závislosti na aktivaci jednotky v Gateway pod adresou 77-Telefon.

V neautorizovaném servisu to provádějí tak, že aktivují 77-Telefon v Gateway a neřeší chybu v jednotce. Tento způsob se mi nezamlouvá.

 

Jaké máte zkušenosti?

Díky 

Výstřižek.JPG

Editováno: , autor: xstastnyr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Děkuji za odpověď. A jaký má vliv panel přístrojů, když zprávy od rádia (neboli telefonu) samotná Gateway nepřepošle? V panelu přístrojů můžeš dělat co chceš, ale jde přeci o Gateway, která hlásí chybu nebo nepřeposílá zprávy do panelu přístrojů ( z Info canu na Kombi can). Můžeš prosím více objasnit? Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Dobrý den,

mám navigaci Amundsen s těmito údaji:

Číslo dílu: 3T0035192H

SW verze: 0319

Systém HW verze: H52

Navigační data:

Číslo dílu: 3AA919866

Verze: 0038

Dat.nosič: EUR_W_0038

 

Chtěla bych si zaktualizovat mapy, přes portál škoda to nelze. 

Nemáte někdo návod i s mapami ke stažení?

Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...