Jump to content

AMUNDSEN

Recommended Posts

• 1 month later...

Dobrý den chci se zeptat mám Škoda octavia ll po faceliftu rok 2009.

Stala se mi taková nemilá věc ,u karty na GPS jsem smazal obsah ,takže navigace mi nefunguje a rad bych si jí nějak stáhl zpátky ,jde to vůbec nějak ? 

před 50 minutami, Urban napsal:

Dobrý den chci se zeptat mám Škoda octavia ll po faceliftu rok 2009.

Stala se mi taková nemilá věc ,u karty na GPS jsem smazal obsah ,takže navigace mi nefunguje a rad bych si jí nějak stáhl zpátky ,jde to vůbec nějak ? 

Zdravím! Jedná se o navigaci Amundsen (RNS310)? Pokud ano, tak je samozřejmě možné nakopírovat na kartu ty samé mapy co tam byly a bude to opět fungovat. Musí to ale být ty samé mapy. Kdyžtak mi napiš maila a nějak to určitě vyřešíme...

Edited by clouseau

• 3 months later...

Ahoj, mám Amundsen+ (315) v OCT II po FL. Do dnešního dne vše v pohodě. Večer jsem sednul do auta, nastartoval a ticho. Přestalo fungovat přehrávání SD karty.

Zkoušeno: jiná SD karta, tovární nastavení.

Vše jinak funguje, jen zřejmě chyba na slotu SD karty, protože se to tváří, že karta je uvnitř, ale nenačte ji to (stejné chování i když SD kartu vyndám  - prázdná obrazovka, nic se neděje).

Při kliknutí v menu na "odpojit SD kartu" to vyhodí hlášku, že kartu můžu vyjmout. Ale když jí vrátím zpět, nic.

Rady, nápady?

Jsem z Plzně, nápad, kam zajet?

Díky moc.

• 1 month later...
On 7/16/2021 at 1:05 AM, Cartman45 said:

Ahoj, mám Amundsen+ (315) v OCT II po FL. Do dnešního dne vše v pohodě. Večer jsem sednul do auta, nastartoval a ticho. Přestalo fungovat přehrávání SD karty.

Zkoušeno: jiná SD karta, tovární nastavení.

Vše jinak funguje, jen zřejmě chyba na slotu SD karty, protože se to tváří, že karta je uvnitř, ale nenačte ji to (stejné chování i když SD kartu vyndám  - prázdná obrazovka, nic se neděje).

Při kliknutí v menu na "odpojit SD kartu" to vyhodí hlášku, že kartu můžu vyjmout. Ale když jí vrátím zpět, nic.

Rady, nápady?

Jsem z Plzně, nápad, kam zajet?

Díky moc.

Sice pozdni reakce, ale treba i tak nekomu pomuze. Totez se mi stalo behem let uz 2x a vzdy se to vyresilo samo do jednoho dne. Jeden den vecer to nefungovalo a druhy den rano uz zase jo bez toho abych cokoliv udelal. 

• 8 months later...