Přejít na obsah

Jak z centralu udělat DO centrál


Smoker87

Doporučené příspěvky

Ahoj všem chtěl bych se zeptat co musim vsechno sehnat abych si mohl udělat DO central z normal centralu. Už mam zamluvenej original Škoda vystřelovací klíč a můžu mít s 2 nebo 3 tlačitky (to jedno tlacitko je myslim na kufr) a dalsi otazka je jestli jde udelat kufr zvlast central na to třetí tlačítko. Jsem z Plzně jestli to nekdo dělá ať napiše . díky

p.s : hledal sem to tu všude na foře jestli to někde neni a asi sem byl neúspěšný

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinou konfortku a ty klíče . Pak buď jen přehodíš tyčinku imob. nebo přispůsobíš nový klíče. Pozor na frekvence klíčů jsou různé. Kufr ti nebude fungovat to jde jen u fabie http://forum.skodahome.cz/index.php?showto...+ovl%E1d%E1n%ED nebo neoriginál rakso.cz

Editováno: , autor: michal9
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vystřelováky nebude nejlepší řešení

si myslím že máš 2,5 generaci

pokud bys dal komfortku 3.generace (spolu s vystřelováky) nebude si rozumět s dveřnímy jednotkami a stejně by to nefungobalo pokud bys nedal budíky 3.generace.

na to aby blikali blinkry musíš dopojit 2.konektor na komfortce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kufr ti nebude fungovat to jde jen u fabie nebo neoriginál rakso.cz

no ako som to cital, tak neskor je tam rozoberane, ake kluciky treba aby isiel aj ten kufor...

pokud bys dal komfortku 3.generace (spolu s vystřelováky) nebude si rozumět s dveřnímy jednotkami a stejně by to nefungobalo pokud bys nedal budíky 3.generace.

Ako Vasa hovori, aby to komplet islo, musel by si to prekopat komplet na 3G.

Pripadne tu bolo spominane, ze dali samotnu 3G komfortku ako DO navyse bez prerobenia 2.5G komfortu.

Tuto to bolo pisane.

Editováno: , autor: olisoft
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bejt tebou tak než překopavat cely auto koupil bych zminovanou sadu dálkovýho ovladání s vystřelovaky od raksa.cena cca 1200kč + vybroušení klíču cca 200kč kus a hotovo.kdyby blbo otvíraní kufru tak snad by nebyl problem odpojít napájecí vodič a přivíst tam vodič z řj DO.má udělanou přípravu jde vybrat spínány + nebo - .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

Octavia 1,6/75 r.v.8/2001, MR 02. Má jen centrál na klíček, bez dálky. Je tam komfortka 3G. Stačí tedy jen koupit sadu klíčů, nakódovat a co stou dálkou? Umí každá 3G komfortka dálku? Případně jak jí potom aktivovat?

T.

PS: Nechce se mi tam dávat něco dalšího, pokud by to šlo takto elegantně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

Octavia 1,6/75 r.v.8/2001, MR 02. Má jen centrál na klíček, bez dálky. Je tam komfortka 3G. Stačí tedy jen koupit sadu klíčů, nakódovat a co stou dálkou? Umí každá 3G komfortka dálku? Případně jak jí potom aktivovat?

T.

PS: Nechce se mi tam dávat něco dalšího, pokud by to šlo takto elegantně.

Podla toho co pisal cosby su aj 3G, ktore nemaju modul pre DO...

Skus kontaktovat jeho s presnym oznacenim RJ. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 let později...
  • o 2 měsíce později...

Planžetu si budeš muset vyfrézovat sám, páč kličníci to dělat nechtějí.

Materiál planžety je měkký, spíš se to vytahuje než frézuje.

Rozměr planžety je malinko menší a meandr pak na jedné straně "vyjede" ven.

 

Jedině, že by se originál samotná planžeta dala napasovat do jejich klíče. Ovšem, jestli je vyměnitelná jak u originálu.

 

Jinak, měl jsem v ruce neoriginální obal na vystřelovák, podotýkám NEBYLO to Rakso, ale bylo znát, že to NENÍ originál. U Raksa si nedělám iluze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NA sve octavce mam UNI dalkove ovladani samozrejme se clovek nechal zlakat pred nekolika lety ze je to super a ono prd. Jak uz nekteri psali tak praskali ty planzety a byly take jiny. Dneska sem si tak sedl a koukam na original klic a na ten smejd a podarilo se mi prehodit ten vystrelovaci mechanizmus z originalu na druho vyrobu. Je to naprosto stejny a krasne sedi. Takze ve vystrelovaku z ciny mam ted original planzetu.

Driv mi psakla planzeta a zustala v zamku. Ted s tim originalem to vydrzi ale otazka je jestli to vydrzi ten plast :D tak uvidime.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...