Přejít na obsah

TDI 81kw, turbo do nouzaku


marekpl

Doporučené příspěvky

Ahoj,

mozna poradim ostatnim, co nevedi jak na vec a verim, ze jich je opravdu hodne. CCA v 3000-3500ot/min. mi turbo na 3, 4 a 5 padalo do nouzaku, hodne lidi zkouselo, co s tim. Prvni byla vymena ventilu N75, to pomohlo jen docasne, nasledne byla rada, ze turbo je v prdeli (docela velika investice). Hledal jsem po netu, jestli nema nekdo podobnou zkusenost a nasel jsem prave tady. Dostal jsem se az k Indimu a dneska je vse OK, stalo me to 00 prd v porovnani s cenou turba a auto jede jako nove. Indi je proste jednicka, nestrili neco od boku, ale nejdrive provede poradnou diagnostiku a pak rekne, cim by to mohlo byt a jak by se to dalo vyresit. Pokud mate koncernove TDiiiiicko a citite, ze neni vsechno, jak ma byt, tak rozhodne doporucuje cestu do Bohumina. Ja jsem celkem najel 920km, aby se mi na to INDI podival a rozhodne nelituju projete nafty a casu, protoze mam od problemu pokoj a to je to dulezite.

Diky,

Marek

P.S. Indi, asi k tobe, i pres tu dalku, zacnu jezdit na pravidelne revize. Jeste jednou DIK

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...