Přejít na obsah

Zadní mlhovky nesvítí


mery

Doporučené příspěvky

a co žárovky ?

žárovky jsou v pořádku, ale už jsem na to přišel...nevím proč, ale předchozí majitel ucvakl pár drátků na konektoru k objímce (možná kvůli tažnému, co tam bylo) a mezi nimi byl i kablík k mlhovce, takže jen napojit drátky na obou stranách a je to :) jinak díky za snahu kluci :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 10 měsíců později...

Na OC1 ti ma svietit len Lava zadna hmlovka( da sa dorobit aj na prave zadne svetlo-hmlovka. :) :) . Skontroluj poistku+ ziarovku este raz. ;)

Otvaranie nadrze nema nic spolocne s hmlovkou. Pozri poistku cislo 38. Skontroluj spinac na otvaranie nadrze, motorcek na otvaranie nadrze. Ak ti po otvoreni kufra svieti svetielko v kufri tak mas zly bud vypinac-tlacitko alebo motorcek na otvaranie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

od kdy ti to dělá - co si na autě dělal v době, kdy to začalo?

žarovky jsou ok pojistky jsem měnil protože tam byla shořena 1 malička 10 tušim že je to na pravo druha

ale pořad nic

na palubovce sviti kontrolka mlhovek když zapnu normalně světla

a když zapnu mlhovky neni pokles ale opačně je to zřetelnější ještě kouknu na zasadu jestli mi nesviti společně na světlach

auto jsem pronajimal a davaly se tam novější svetla

takove jsem to dostal spatky takže nevim jak se co stalo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

máš tam špatné žárovky v obrysových/mlhových světlech, je tam dvouvlákno, nejspíš tam máš jednovlákno nebo to druhé dvouvlákno (jsou dva druhy) ;)

Bylo tam jednovlakno dal jsem dvou protože jsem si všiml že je to tam na dvojvlakno ale

když zapnu světla tak nesviti jen parkovačky a vzadu ostře (asi ted mlhovky) a jak je zapnu tak sviti v zadu světla tedy něak obraceně

předni světla svitily ale nesvitila leva parkovačka dal jsem tam větší pojistku obrys sviti tlumene ne

že by přepinač?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...

Ahoj,

můžete mi zkusit poradit se zadní mlhovkou?

před měsícem nefungovala, takže jsem vyzkoušel vše co se dalo (žárovka, pojistka, spínač světel), nakonec to bylo polorozpojenou hadicí zadního ostříkovače, kdy do kontaktů vnikla voda, 2 kabely k mlhovce jsme spojili natvrdo a bylo vše OK

teď po měsící opět mlhovka nefunguje, ani jedním z výše uvedeného to není, při zapojení přívěsu zcela bezproblémů na přívěsu svítí

ještě mě napadá, někdo někde psal, že to může souviset s komfortkou? (ve stejné době mi nejspíš odešlo rozsvěcení vnitřního světla u spolujezdcových dveří) nebo tažným?

mám 1,9TDI, 81kW, MR2001, 13-polové tažné na obytňák z výroby

Díky za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...