Přejít na obsah

Nestartuje Okta 1.6 70HP , nehází jiskru ... rada ??


roooom

Doporučené příspěvky

Zdravím všechny, tak dnes jsem absolutně nenastartoval , po rozebrání deklů jsem ve spolupráci s mojí sličnou manželkou zjistil , že mi vůbec při startování nehází jiskru kabel ze sekundáru VF trafa . Jinak vše asi šlape ( palubka , startér točí atd. atd. ) Po proměření sekundáru ( fajfka - kostra ) jsem zjistil, že má cca 3kOhm , primár 1kOhm .... nevim nevim , jestli to tak má být . Nicméně , má někdo zkušenosti s nakopnutym zapalovacim modulem ( VF trafem) u 1.6 55kW ?

Ptám se proto , abych třeba zbytečně nekoupil novej , a ono to bylo něčím jináčím ... Díky za případnou radu a přeju všem Okťákům ZDAR!!!!!!!!! :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky moc za odpověď , jasně , bude to tím , před chvíli mě kamarád napíchl na VAG a na počítači chyba " zkrat proti zemi na zapalovací cívce " . Zejtra pro ní jedu do Kelly, 1050,- s DPH .

Zítra po výměně sem na web dodám info jak to dopadlo pro případné další nešťastníky s potenciální vadnou cívkulí .

Dík a Okťulím ZDAR přeje Roooom

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...