Přejít na obsah

O1 Radenie rýchlostí


fhs

Doporučené příspěvky

Zdravím, vie niekto poradiť ? , začínajú sa mi prejavovať problémy pri radení 1. a 2.rýclostného stupňa.Radičku musím silne tlačiť vľavo. Mám O1/99.Vďaka za rady? :help:

Je to 1,6 AEE 55kW r.v.99 MR2000 prevodovka 02K kód DUT

Editováno: , autor: fhs
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
Mám podobný problém, není to nic hrozného ale občas tam jde špatně 1 a 2 pak už je to dobrý. Nevím taky čím by to mohlo byt. Prý je tam ještě na šeštelování nějaké táhla k převodovce a tím by to mohlo byt taky.

Presne tak niekedy to ide ok a niekedy ako by to o niečo drhlo, neviem kadial prechádza to tiahlo od radičky k prevodovke, lebo je to zospodu zakryté tym protitepelným hliníkovým krytom. :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Pokud musíš řadicí páku tlačit hodně doleva, zkus vyndat rámeček manžety a dole pod ním je levý doraz páky, zkus povolit ty dva šrouby, co to držej a lehce(je to hodně citlivé) posunout ten doraz doleva a zase utáhnout.

Další důvod může být blbě vystavující spojka vlivem jisté závady na převodovce, nebo povolený třmen páky řazení (najdeš na konci tunelu před nápravnicí)

Editováno: , autor: masoprst
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...