Přejít na obsah

1.9 TDI 81 Kw r.99 Výkon do kopce


tomik82

Doporučené příspěvky

Zdravím

Mám takový banální problém.Když jedu do táhlejšiho kopce tak auto přestane táhnout rychlost zustane na 100-110 Km/h a otáčky na 3000!!A jde cítět mírná pulzace.Výšší výkon nedostanu ani podřazením vše zůstane na stejných hodnotách.Tento problém trvá než se dotanu do roviny a výkon je opět v pohodě.Po několika diagnostikách mám podezření (Každý kdo mně diagnostiku,tak pak měl tisíc vymluv ohledně programu atd.,ale peníze zebraly)ale jen na 50% - váha vzduchu!Nemá někdo 100% radu čeho se chytit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím

Mám takový banální problém.Když jedu do táhlejšiho kopce tak auto přestane táhnout rychlost zustane na 100-110 Km/h a otáčky na 3000!!A jde cítět mírná pulzace.Výšší výkon nedostanu ani podřazením vše zůstane na stejných hodnotách.Tento problém trvá než se dotanu do roviny a výkon je opět v pohodě.Po několika diagnostikách mám podezření (Každý kdo mně diagnostiku,tak pak měl tisíc vymluv ohledně programu atd.,ale peníze zebraly)ale jen na 50% - váha vzduchu!Nemá někdo 100% radu čeho se chytit?

ach jo. hromada lidi ma diagnostiku ale neumi s tim pracovat, to je klasika.Pokud jsi z moravy tak prijed za mnou nebo za kolegou Indim...ten ti kdyz tak i to zadrene turbo vycisit :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím

Mám takový banální problém.Když jedu do táhlejšiho kopce tak auto přestane táhnout rychlost zustane na 100-110 Km/h a otáčky na 3000!!A jde cítět mírná pulzace.Výšší výkon nedostanu ani podřazením vše zůstane na stejných hodnotách.Tento problém trvá než se dotanu do roviny a výkon je opět v pohodě.Po několika diagnostikách mám podezření (Každý kdo mně diagnostiku,tak pak měl tisíc vymluv ohledně programu atd.,ale peníze zebraly)ale jen na 50% - váha vzduchu!Nemá někdo 100% radu čeho se chytit?

:) je to váha vzduchu - na diagnostice to nevyleze - ta bere jen celé segmenty pohonné jednotky. kdybys měl známého a ten projel celej program najde chybu...ale věřím, že je to skutečně váha vzduchu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...